Cristiano Ronaldo Başlığı - Sayfa 87 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
DgPbb8MWAAEEpOc

Suphesiz dunyanin en iyi oyuncusu. Adam yillardir ust seviyelerde golleri siraliyor, buyuk maclarda sahneye cikiyor, Sampiyonlar Ligini son 5 yilda 4 kez kazandi. EURO 2016'yi da kazandi, Dunya Kupasinda Ispanya'ya karsi hatrrick yapti, ustelik Portekiz'in kadrosu oyle ust duzey de degil. Sahada tam bir lider. Herkesin gorusune saygi duyuyorum ama IMO CR7 #1

Her ne kadar çakma bulup gerçek Ronaldo'ya göre berbat gol vuruşları olduğunu düşünsem de Messi'den en az 4-5 gömlek üstündür hiç değilse maç kurtarır messi gibi şişirilmiş bir balon değil hiç değilse...Sezarın hakkı sezara...

Her ne kadar çakma bulup gerçek Ronaldo'ya göre berbat gol vuruşları olduğunu düşünsem de Messi'den en az 4-5 gömlek üstündür hiç değilse maç kurtarır messi gibi şişirilmiş bir balon değil hiç değilse...Sezarın hakkı sezara...
Katiliyorum dostum messi 3 senedir futbolu kafasindna silmis.

Nrymari yollamamalari lazim, adamin rekabet duygusunu artiracak adam yok

Benim için hiçbir zaman dünyanın en iyi oyuncusu olamayacak. Şahsen bu değerlendirmeyi yaparken kimin oyun içinde daha çok zevk verdiğine bakarım ve bu adamın oyun içine en ufak bir katkısını göremiyorum. Ancak dünyanın en iyi şutörü ve son vuruşçucu olabilir.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Üst Alt