Cristiano Ronaldo Başlığı - Sayfa 96 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Amerikan spor giyim devi Nike, bir milyar dolarlık sponsorluk anlaşması yaptığı Portekizli futbolcu Cristiano Ronaldo hakkındaki tecavüz iddialarından "derin kaygı" duyduğunu açıkladı.

Şirket, "durumu yakından izlemeye devam ettiğini" duyurdu. 33 yaşındaki Ronaldo ile sözleşmesi bulunan FIFA oyun serisinin yayıncısı EA Sports da benzer bir açıklama yaptı.

EA Sports açıklamasında, "Cristiano Ronaldo'ya yönelik suçlamaların yer aldığı kaygı verici haberleri gördük. Gelişmeleri yakından takip ediyoruz. Oyunlarımızın kapağında yer verdiğimiz sporcuların EA'in temsil ettiği değerler çerçevesinde hareket etmesini bekleriz" ifadeleri yer aldı.

Karşılıklı rıza sonucu gerçekleşmiş bir ilişkiyi ortaya dökmemek için verilmiş bir sus payı olabilir. Sonuçta karısını aldatan adam imajı farklı, (hukuki yaptırımı yok) tecavüz eden adam imajı farklı.
Karısı derken Ronaldo hiç evlenmediki, ben mi yanlış biliyorum.

Buradaki problem çıkıp oyuncu ya da kulübün konuşmuyor olması. Hukuki süreç başlamış olsa da çıkıp bunu bile söyleyebilirler ama ortada açıklama yok.

2009 yılında Las Vegas'ta gerçekleştiği iddia edilen olayın içinde bulunan Katherine Mayorga, söz konusu olayın araştırılmasını istediğini fakat Ronaldo'nun hapis yatmasını istemediğini dile getirdi. İddialara göre Ronaldo, konu hakkında sessiz kalması için ona 375 bin dolar verdi ve bir sessizlik sözleşmesi imzalandı. Katherine Mayorga, bu olay yüzünden psikolojik rahatsızlık çektiği konusunda psikiyatr raporu aldı. (Hürriyet)

2009 yılında Las Vegas'ta gerçekleştiği iddia edilen olayın içinde bulunan Katherine Mayorga, söz konusu olayın araştırılmasını istediğini fakat Ronaldo'nun hapis yatmasını istemediğini dile getirdi. İddialara göre Ronaldo, konu hakkında sessiz kalması için ona 375 bin dolar verdi ve bir sessizlik sözleşmesi imzalandı. Katherine Mayorga, bu olay yüzünden psikolojik rahatsızlık çektiği konusunda psikiyatr raporu aldı. (Hürriyet)
Bu ne saçmalık yav

Olay doğru çıkarsa her türlü hapis yatar zaten, onun isteğine kalmaz.

Video kaydı vs yoksa fiil gerçekleştikten kısa süre içinde polise başvurmazsan iddiayı ispatlama şansın ortadan kalkıyor. Kadının şuan yaptığı ispatlayamayacağı bir iddiayı gündeme taşımak. Görünen o ki başarılı da oldu, Ronaldo hayatı boyunca bu lekeyle yaşayacak, çünkü onunda aksini ispatlaması mümkün değil.

Amerikan spor giyim devi Nike, bir milyar dolarlık sponsorluk anlaşması yaptığı Portekizli futbolcu Cristiano Ronaldo hakkındaki tecavüz iddialarından "derin kaygı" duyduğunu açıkladı.

Şirket, "durumu yakından izlemeye devam ettiğini" duyurdu. 33 yaşındaki Ronaldo ile sözleşmesi bulunan FIFA oyun serisinin yayıncısı EA Sports da benzer bir açıklama yaptı.

EA Sports açıklamasında, "Cristiano Ronaldo'ya yönelik suçlamaların yer aldığı kaygı verici haberleri gördük. Gelişmeleri yakından takip ediyoruz. Oyunlarımızın kapağında yer verdiğimiz sporcuların EA'in temsil ettiği değerler çerçevesinde hareket etmesini bekleriz" ifadeleri yer aldı.

Olayın Amerika'da gerçekleşmesi ve Ronaldo-Nike arasındaki devasa sponsorluk anlaşması bile insana acaba dedirtiyor. Böyle paralar dönen ortamlarda her şey beklenir.

Nike ve EA, Ronaldo'ya güveniyoruz dememiş direk suçlamış mesela şu açıklamada.

Ronaldo açıklama yapmış sorry :

"Tecavüz, olduğum ve inandığım her şeye tezat olan iğrenç bir suç" diyen 33 yaşındaki forvet oyuncusu, "Adımı temize çıkarmaya istekli olsam da, benim üzerimden kendilerinin reklamını yapmak isteyen insanlar tarafından yaratılan bu medya cümbüşünü beslemeyi reddediyorum." şeklinde konuştu.

Ronaldo, konuyla ilgili açılan soruşturmayla ilgili "Rahat olan vicdanım ile, soruşturmanın sonuçlarını sükunet içerisinde bekliyor olacağım." ifadelerini kullandı.

burdan bile is sacma cikiyor

Video kaydı vs yoksa fiil gerçekleştikten kısa süre içinde polise başvurmazsan iddiayı ispatlama şansın ortadan kalkıyor. Kadının şuan yaptığı ispatlayamayacağı bir iddiayı gündeme taşımak. Görünen o ki başarılı da oldu, Ronaldo hayatı boyunca bu lekeyle yaşayacak, çünkü onunda aksini ispatlaması mümkün değil.
Bence asıl mevzu bu.

Ben olay doğru olsa bile bir şekilde kapatılacağını düşünüyorum üzerinin. Olay yanlış olsa bile de bir şekilde izi kalacaktır.

Yazilan cizilen hepsini okuyamadim soyle bir goz gezdirdim kadin para bitince konusmus gibi sanki parayi yerken sesi niye cikmamis acaba

Feministler itiraz edecek ama işte bu yüzden "kadının beyanı esastır" iğrenç bir kural ve eşitlik ilkesine ciddi zarar vermektedir.

Saçma değil lan sen de savunma bu kadar olduki doğru çıktı o zaman ne diyeceksin.

Anlaşmada karşı ödeme maddesi de varmış, karşında milyar dolarlık adam var istese ağzına sıçar senin, bu iddaada bulunmak da kolay değil.
dogru cikarsa allah belasini versin ** derim . Sonuc cikmadan hakli olan Ronaldo'dur. Bu kadar basit. Eger sucu kanitlanirsa toplu basariz hakaretleri

Üst Alt