Cristiano Ronaldo, Chelsea Maçının Kadrosuna Alınmadı - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Cristiano Ronaldo, Chelsea Maçının Kadrosuna Alınmadı

Gelmiş geçmiş en iyi oyunculardan birini Galatasaray'a istemek zoruna mi gidiyor? Geleceğinden değilde sadece ne yapmış da karaktersiz falan oluyor merak ettim.

Burada gelmesin diyenlerin %90'u geldigi taktirde gidip formasini almazlarsa bende birsey bilmiyorum.

Gelmesini isteyenler geldiğinden 3 hafta sonra sövmeye başlamazsa bende birşey bilmiyorum.

bitti artık adam renktaş biz GSyiz bıkmadık mı bu bomboş işlerden artık
Ben bittiğini düşünmüyorum daha. Acayip iş ahlakı olan bir adam, üstüne lider özellikleri var. Hem takımı için oynuyor hem de takımı oynatıyor. Bu özelliklerde adam bulman çok zor ki ne kadar düşerse düşsün fiziğiyle acayip işler yapardı bizde. Adamın sahadaki varlığı bile çok şeyi değiştirirdi bence.

Ben bittiğini düşünmüyorum daha. Acayip iş ahlakı olan bir adam, üstüne lider özellikleri var. Hem takımı için oynuyor hem de takımı oynatıyor. Bu özelliklerde adam bulman çok zor ki ne kadar düşerse düşsün fiziğiyle acayip işler yapardı bizde. Adamın sahadaki varlığı bile çok şeyi değiştirirdi bence.
Abi nerede oynuyor ve takımı oynatıyor ya. Her maç takımı 10 kişi oynatıyor, ayakta duracak hali yok 2 koşudan sonra. Biz ronaldoyu oynatabilecek takım değiliz daha adam gibi top oynayamıyoruz, dolar 17-18 her dk şu kadar borcumuz var diye ağlıyoruz ronaldo monaldo artık bırakalım abi bu işleri ya.

Pili bitti diye Çin e gönderilen Drogba neler yaptı bizde. Ronaldo niye yapmasın. Sadece forma satışından parası çıkar. Tribünler çoşar.

Üst Alt