Cristiano Ronaldo: “Manchester United bana ihanet etti” - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Cristiano Ronaldo: “Manchester United bana ihanet etti”

Ronaldo mu, Fernandes mi haklı?

Güvenç Kurtar: "Bruno'nun Ronaldo'ya tavrı yok bence bir şeye bozulmuş. Erik mi, kayısı mı bıraksın bu işleri, erik hoşafı yapar taraftar, Ronaldo bu ya!"

Demirören zamanında AVM’sinin açılışına getirmişti, izdiham olmuştu. Gece gece aklıma geldi. AVM açılışında izdihamdan imza dağıtamayan adamı sözleşme imzalatmayı konuşuyoruz.

Röportajdan yeni part yayınlanmış

"BENİ 3 DAKİKALIĞINA OYUNA SOKMAK İSTİYORSUN"

Kariyerime saygı duyduğun için Manchester City karşısında beni oyuna almıyorsun ama Tottenham karşısında 3 dakikalığına beni oyuna sokmak istiyorsun. Ne anlamsız. Bana ek olarak 8 oyuncu daha Rayo Vallecano maçı bitmeden stadyumdan ayrılmıştı. Sadece benim adım anıldı. Geçen yıl birçok oyuncu aynı şeyi yaptı ama yüz karası olarak sadece benim adım anılıyor.

"SÖYLEDİĞİ ŞEYLER ÇÖPTEN İBARET"

Ceza aldıktan sonra eve geldim ve oğlum Cristiano, 'Baba maça gitmiyor musun?' dedi. Olayı öğrenince de 'Eğer dünyanın en iyi oyuncusu sensen, seni nasıl cezalandırabilirler?" dedi. Erik ten Hag sürekli olarak 'Bana adım attığını, beni beğendiğini vs.' söylüyor. Bunların hepsi basın için. Basının söylediği şeyler çöpten ibaret. Kimsenin beni istemediği gibi şeyler ki bu yalan. Ancak onlar 'Cristiano'yu kimseyi istemiyor' demeye devam ediyorlar.

"MESSI İNANILMAZ BİR OYUNCU"

Messi, inanılmaz bir oyuncu. Onunla 16 yıl boyunca aynı sahneyi paylaştık. 16 yıl. Onunla harika bir ilişkimiz var. Arkadaş gibi olmasa da daha çok takım arkadaşı gibi

"40 İDEAL YAŞ AMA..."

2-3 yıl daha oynamak istiyorum. 40 yaşında emekli olmayı istiyorum. 40 bence bunun için ideal yaş.

O GECE FUTBOLU BIRAKIRIM

Piers Morgan'ın, "Dünya Kupası finalini Arjantin'le oynuyorsunuz. Sen ve Messi 2'şer gol atmışsınız, 90+4'te sen hat-trick yapıyorsun ve Dünya Kupası sizin oluyor. Ne dersin?" sorusuna ise Ronaldo "Böyle bir şey olursa o gece futbolu bırakırım" şeklinde yanıt verdi.

ARSENAL'İ İSTERİM, DÜNYA KUPASI FAVORİLERİ...

Manchester United şampiyon olamazsa Premier Lig'i Arsenal'in kazanmasını isterim. Dünya Kupası'nın favorileri Portekiz, Fransa, İspanya, Arjantin, Almanya, Brezilya ve İngiltere

Üst Alt