Cristiano Ronaldo Resmen Juventus'ta! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Cristiano Ronaldo Resmen Juventus'ta!

Ne düşünüyorsun bu konuda

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

9 yıl boyunca büyük hizmetleri oldu Real'e. kendi kariyeri içinde çok olumlu 1 süreydi bu. kırılmadık rekor, kazanmadık kupa, almadık ödül bırakmadı sanırım.

Ben son durak İngiltere olur diye bekliyordum, Juve olması üzdü.

Sen ne diyorsun bu hususta kmk.

9 yıl boyunca büyük hizmetleri oldu Real'e. kendi kariyeri içinde çok olumlu 1 süreydi bu. kırılmadık rekor, kazanmadık kupa, almadık ödül bırakmadı sanırım.

Ben son durak İngiltere olur diye bekliyordum, Juve olması üzdü.

Sen ne diyorsun bu hususta kmk.

Real’de bırakmasını dilerdim.

Haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Ulan o değilde zaman çok çabuk geçiyor gerçekten. 33 yaşında şu an 24 yaşından beri Real forması giydi. İnsan farketmiyor belki ama yıllar su gibi geçiyor.

İtalya ligini izlerim, tabiki seyir zevki açısından bir PL falan değil ama burada gömüldüğü kadar da değil. Çoğunluğun izlemediğini ve önyargılı olduğunu düşünüyorum. Büyük takımların maçlarının seyir zevki gayet yerinde, ama kalkıp PL'de olduğu gibi atıyorum southampton-west ham maçının zevkini italyan muadillerinde alamazsın.

Juve ile ŞL'yi alırsa (hiç zannetmiyorum) kariyerini başka bir boyuta taşır. Juventus'u da hiç sevmem anasını satayım, zaten ambargo koyuyordu artık işin b.ku çıkar iyice.

Seria A 2000 lerin başında açık ara en iyi lig kabul ediliyordu. Real Madrid dışında ki bütün yıldızlar o ligde oynuyordu. Şike operasyonu sonrası çöktüler.

İtalya ligini izlerim, tabiki seyir zevki açısından bir PL falan değil ama burada gömüldüğü kadar da değil. Çoğunluğun izlemediğini ve önyargılı olduğunu düşünüyorum. Büyük takımların maçlarının seyir zevki gayet yerinde, ama kalkıp PL'de olduğu gibi atıyorum southampton-west ham maçının zevkini italyan muadillerinde alamazsın.

Juve ile ŞL'yi alırsa (hiç zannetmiyorum) kariyerini başka bir boyuta taşır. Juventus'u da hiç sevmem anasını satayım, zaten ambargo koyuyordu artık işin b.ku çıkar iyice.
geçen sezon italya liginden bi çok maçı izledim ve en çekişmeli ligdi bence. şuan ingiltere liginden sonra en izlenesi lig bence italya ligi her sezon biraz daha ilgi çekici hale geliyor. sıkıcı futbol eskide kaldı şuan öyle bi durum yok ben ispanya ligini izlerken sıkılıyorum açıkçası

Üst Alt