Cristiano Ronaldo'dan 'U' Dönüşü! Arkadaşlarından Özür Diledi! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Cristiano Ronaldo'dan 'U' Dönüşü! Arkadaşlarından Özür Diledi!

ronaldo-uzgun.jpg

Cristiano Ronaldo, takımdan özür diledi

Atletico yenilgisi sonrası "Takımda herkes benim düzeyimde olsa liderdik" diyen yıldız futbolcu, takım arkadaşlarına WhatsApp'tan özür mesajları attı; Marca'ya da "Futbol düzeylerini değil, şu andaki fiziksel kapasiteyi kast ettim" dedi.

Cristiano Ronaldo'dan U dönüşü...

Yıldız futbolcu, Real Madrid'in Atletico Madrid'e yenilip La Liga'da 12 puan geri düşmesinin ardından "Takımda herkes benim düzeyimde olsa liderdik" demişti. Takımın deneyimli isimlerinden Sergio Ramos, "Cristiano'yu çok iyi tanıyorum. Suçu takım arkadaşlarının atmaya çalışacak biri değildir" açıklamasını yapmıştı.

El Mundo Gazetesi, Ronaldo'nun WhatsApp'tan takım arkadaşlarına özür mesajları attığını yazarken Portekizli yıldız da Marca'ya yaptığı açıklamada "Takım arkadaşlarımın futbol düzeylerini, kapasitelerini değil, şu andaki fiziksel düzeylerini kast ettim. Ben, takımdaki hiçbir arkadaşımdan daha iyi futbolcu olduğumu söylemedim" dedi.

EUROSPORT

Üst Alt