Cristiano Ronaldo'lu Türk Telekom Reklamı | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Cristiano Ronaldo'lu Türk Telekom Reklamı

Hikaye şu ronaldo x maçta birdenbire hızını kaybediyo selçuka bağlıyo bunun üstüne bilim insanları araştırmalar yapıyor bakıyolarki bunun pili bitmiş prof bunu türkiyeye götürmemiz lazım diyor ronaldo he eyw o zaman ben kaçar beyler diyip tr ye gidiyor tr de x telekom şubesinde koldan 4.5 G iğnesi yapılıyor sahalara tekrar geri dönüyor.

ulan ronaldo'yu reklamında oynatma şansını yakalamışsın adam gibi bir reklam filmi çekseydiniz.ilkokul müsameresi gibi olmuş,daha iyi olabilirdi.

Hikaye şu ronaldo x maçta birdenbire hızını kaybediyo selçuka bağlıyo bunun üstüne bilim insanları araştırmalar yapıyor bakıyolarki bunun pili bitmiş prof bunu türkiyeye götürmemiz lazım diyor ronaldo he eyw o zaman ben kaçar beyler diyip tr ye gidiyor tr de x telekom şubesinde koldan 4.5 G iğnesi yapılıyor sahalara tekrar geri dönüyor.
Koptum yemin ediyorum :D :D

sağlam tepki verdim ilk izlerken burada dile getiremem "Hadi ordan" kibar hali :D
turk-telekom-un-4-5g-reklamlarinda-cristiano-ronaldo-oynayacak-705x290.jpg

:D

Ronaldoya ttnet mobil hattını versem beni sabaha kadar döver hız getiriyorlarmis. Lan 3g'yi geçtim 2g'de ceksin hattim daha bisey istemem.

Cristiano Ronaldoya verilen para bize internet adı altında 4.5gli kazık olarak geri dönecek. Ayrıca bu kadar tırt reklam görmedim.

Üst Alt