Crystal Palace, Mostafa Mohamed'i Takip Edecek - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Crystal Palace, Mostafa Mohamed'i Takip Edecek

Sezon sonuna kadar bu performansı devam etsin-etmesin-artsın hiç farketmez.
Şu buna gitti bu bunu ettiyi de kısmen taca atıyorum ben.

Marcao 15
Luyindama 10
Mohammed 20

Direkt satarım sene sonu direkt + satıştan %10 pay.

Kadro istikrarı ülkemizde çeşitli sebeplerle ve hatalarla sağlanamıyor hayal kurmak güzel ama bu söylediğimden dolayı hayaldende vazgeçtim.
Ama Onyekuru'yu tutarım 2-3 sene :p
Sonuca gelince kendi değerlerimizi iyice aşağıya çekiyoruz 3 futbolcudan da 45 Milyon € nefis para.

mustafayı hırslandırır.

fakat böyle olayların sayısı artarsa 1.5 sene elimizde zor tutarız gibi. ben seneye yerine bir wonderkid+veteran forvet alalım. 2021-2022 sezonu sonrasında satılması durumunda boşta kalmayalım derim...

Heh gelin anasını satayım. Ulan daha 4 maça çıktı.

Şerefsizler bari sezonu tamamlasaydık. Utanmasalar hemen alacaklar elimizden.

Şöyle arkamıza yaslanıp bari 2 sezon doya doya izleyelim. 25-26 yaşında alsınlar.

Biz "bile" 2 sene izlemişiz Mostafa'yı. Scouting işini bizden daha uzun süredir yapan takımlar pek tabi takibe alabilir. Hemen gelip talip olacaklar diye tribe girmenin anlamı yok.

Erkenden izlemek normal. Ama benim bildigim, Matetayi zorunlu opsiyonla aldilar. Simdi direk yazin bir forvete daha o kadar para harcamazlar

Hocanın Mohamedi kolay kolay satacağını sanmıyorum artık. Kendisi ısrarla gitmek istemediği veya çok uçuk bir teklif gelmediği sürece.

Yıllardır böyle bir adam arıyordu çünkü.

ulan şu adamı 20 liraya satsak ne kar edeceğiz? yerine adam bulmak için çer çöpe 20 milyon harcayacağız zaten. acil transfer ihtiyacı olmadan satmayın bu çocuğu. çekin 40-50 milyon fiyat verebilen alsın.

kaldı ki ben avrupada bu yaşta böyle bir golcüyü 30-40 civarlarına aynı maaşa getirebileceğimizi sanmıyorum.

Ruh hastası mısınız olum siz

Manchester United, Hauge'yi uzun süre izledi, Milan 5 kağıda aldı araya girmediler, 5 kağıtları yok diye mi girmediler sizce

Scout geldi diye hemen isteyecekler sanki kafaya bak.

Üst Alt