CSKA, Galatasaray'ı Şikayet Etti! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

CSKA, Galatasaray'ı Şikayet Etti!

4005-0-6c3c867d049112a3d59f19affb75a8a3.jpg

CSKA Moskova, Galatasaray maçında yaşanan olaylar nedeniyle Euroleague yönetimine başvuruda bulundu.

THY Euroleague’de, sezon açılış haftasında, İstanbul deplasmanında, Galatasaray Odeabank’ı farklı yenen CSKA Moskova’nın maçtaki olaylar hakkında Euroleague’e şikayette bulunduğu öğrenildi.

Maçta yaşananları Kulüp Başkanı Andrei Vatutin imzasıyla bir rapor haline getiren Rus ekibi, Euroleague yönetimine başvurarak Galatasaray taraftarları hakkında resmi şikayette bulundu.

Raporda, oyunculara ve takımda yeralanlara yabancı cisimler, çakmak ve bozuk para atıldığı, bu sebeple oyunun durduğu kaydedildi.

Kaynak: basketball.com.tr | Dunyanın basketbolu artık burada!

Daha geçen sene tükürük olayı yüzünden ceza alıp seyircisiz oynayıp fbye yıllar sonra evimizde maç verdik.Hala akıllanmayan öküzler var.

Bir kac ters dudukten sonra baya madde yagdi hakkaten , kameraya cok yansimiyor ancak oyuncu tepkilerinden anlasilabiliyor ama salonda isiklardan madeni paralar cok net goruldu

baya coktu

Girişlerde güvenlik ne iş yapiyor, ust araması olmuyor mu.

Ciddi bir ceza versinlerde kulüp işe biraz daha ciddi yaklaşsin. Normalde kim attıysa şahıs olarak ceza ceksin diyeceğim ama nerde o sistem bizde. O yüzden bu tip olaylara daha dikkatli davranması lazım kulübün.

Atılan cisimler oyunculari sakatlayabilir di

HUAWEI G7-L01 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bigun birinin gözünü çıkaracaklar o gün tarihin en sağlam cezasını alacağız

XT1033 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bu işi anlamıyorum arkadaş ulan ben abartmayayım bir maça girerken rahat 5-6 arama noktasında aranıyorumdur haliyle üstümde uygun olmayan ne varsa teslim etmiş oluyorum ki zaten dikkat de ediyorum gelirken bu sıkıntıları yaşamayayım diye bazen unuttuğum ufak tefek şeyler oluyor görevli arkadaşlar sağ olsun unuttuğum şeyleri çantamın x bir gözünde bulup hayatımdan çıkartıyorlar peki güzel de bu adamlar nasıl giriyor? Ulan bi saf ben miyim benden mi alıyonuz?

Üst Alt