Çubuklu Forma mı Parçalı Forma mı? - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Çubuklu Forma mı Parçalı Forma mı?

95b79573b40b1dd06c2feb92e2287caf.jpg

DMc-X5oXkAANbh1.jpg

hDWpw_1486644262_3045.jpg

DB0xyvcXkAAkPp1.jpg

DNLAkrrW4AEgubK.jpg

10940.jpg

hagi.jpg

DPIqAjjWkAId6dK.jpg

1385581-29707997-2560-1440.jpg

Parçalı. Dünyada parçalı ile özdeşlenen nadir kulüplerdeniz. Hatta elit kulüpler içinde bizden başka parçalı giyen yok.

tabi ki parçalı ancak çubuklu formada çıkarmak lazım arada güzel oluyor. Ama tam çubuklu olacak öyle tek şeritli formaları sevmiyorum.

Galatasaray'in orjinal formasi cubukludur. "parcali" forma bizi icerden "parcalamaya" calisan gizli masonlarin formasidir. Parcali formanin giyildigi muddet onlarin iktidarini temsil etmektedir.

Ben son 15 yılda 2013/14 parçalısından daha güzelini görmedim.

Cubuklulardan yukarıda Uğur'un paylaştığı forma muazzam. O da acayip güzel birşey.

sent via GSC

bence dümdüz sarı olmalı renktaş. Belki turuncu da olabilir bu renklere gereken değeri vermiyoruz kolpacı nikeın duvar boyası renk temaları yüzünden.

Ben de dumduz sari ve turuncu formalari cok seviyorum

Hatta dumduz sari formamiz oldugu her sezon sampiyon olmamiz gibi bir istatistik var diye biliyorum

Ama sonucta alternatif formanin amaclarindan biri ilk iki forma renk karisikligi durumunda giyilemeyeceginden tamamen farkli 3. bir renk sunmak

Bu dusunulunce de turuncu/sari gibi ana formamiza yakin renkleri olan formalari gormek zorlasiyor

Üst Alt