Çukur | Show TV - Sayfa 12 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Çukur | Show TV

Bokunu çıkarmasalar şaşırmam Matrixi de geçti kulağa Walkman takip dans ederek adam dövmek ne lan. Bu senaristler çizgi film mi çekiyor mafya filmi mi belli değil. Bu kadar yapmacık olmaz. Vartolu olmasa izlenmez. Sarı çocuk itici geliyor şeyim kadar boyuyla.
Hele sevgilisi ekmek bıçağı görse korkacak kiz silahla adam vuruyor.
Sokarim 20 saatimi çaldılar.

Envoyé de mon iPhone en utilisant Tapatalk

Zamanında ne mal olduğunu görmüşüz.

Envoyé de mon iPhone XR en utilisant Tapatalk

Buna katılmıyorum. Çukur kalitesiz rezalet bir dizi ama içinde şiddet barındırıyor diye magandalığa özendiriyor diyemeyiz. Hiçbir yapım için diyemeyiz yani.

Çok kaliteli diziler, filmler, bilgisayar oyunları var şiddet içeren. Olumsuz etkilenenler de çıkıyor illa ki ama istisnadır. Misal Godfather da mafyacılığa özendiriyor diye eleştiririz o zaman. Saçma..
Bu dediklerin belki sosyal açıdan gelişimini tamamlamış ülkelerde geçerli olabilir fakat Türkiye gibi içinde yaşadığımız coğrafyada henüz farklı görüşlere bile saygı yokken televizyonda bu tarz dizilerin yayınlanmasına karşıyım.
Dizinin bir iki bölümüne bakma fırsatım olmuştu, bu sahneden gördüğüm kadarıyla da iki grup serseri karşılıklı çatışıyor.
Ülkemizin suç oranı yüksek, tahammül seviyesi düşük, patlak vermeye müsait bir ülke.
Alkol sigara vs gibi olgular sansürlenirken bunların normal gibi gösterilmesi sinirimi bozuyor.

Ayrıca godfather vs çukur örneği çok saçma olmuş.
Godfather bir mafya filminden ziyade bir aile filmidir.
Rocky örneği gibi, o da bir dövüş filmi değildir özünde.
Fakat çukur benim gözümde bir grup serserinin şiddet içeren hikayelerini anlatan bir dizidir.
Dediğin oyunlar da dahil olmak üzere bu tarz oluşumlara yaş sınırı getirilmesi gerektiğini veya netflix gibi ücretli platformlarda gösterilmesi gerektiğini düşünüyorum.

F5121 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bilerek de cekmis olabilirler sonucta reklamin iyisi kotusu olmaz bir bolum acip izlemek isterim hep boyle saykodelik aksiyon sahnelerinden olusan bir bolum cekmeye karar verirlerse

Napıo bu gerzo kamyon lastiginin içinde
D2iGl6ZW0AI0tNt.jpg

twerk yapan bile var ;D
D2h95rSWkAEahOn.jpg

Bu dediklerin belki sosyal açıdan gelişimini tamamlamış ülkelerde geçerli olabilir fakat Türkiye gibi içinde yaşadığımız coğrafyada henüz farklı görüşlere bile saygı yokken televizyonda bu tarz dizilerin yayınlanmasına karşıyım.
Dizinin bir iki bölümüne bakma fırsatım olmuştu, bu sahneden gördüğüm kadarıyla da iki grup serseri karşılıklı çatışıyor.
Ülkemizin suç oranı yüksek, tahammül seviyesi düşük, patlak vermeye müsait bir ülke.
Alkol sigara vs gibi olgular sansürlenirken bunların normal gibi gösterilmesi sinirimi bozuyor.

Ayrıca godfather vs çukur örneği çok saçma olmuş.
Godfather bir mafya filminden ziyade bir aile filmidir.
Rocky örneği gibi, o da bir dövüş filmi değildir özünde.
Fakat çukur benim gözümde bir grup serserinin şiddet içeren hikayelerini anlatan bir dizidir.
Dediğin oyunlar da dahil olmak üzere bu tarz oluşumlara yaş sınırı getirilmesi gerektiğini veya netflix gibi ücretli platformlarda gösterilmesi gerektiğini düşünüyorum.

F5121 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Dediğin gibi ülkenin sosyal yapısının problemi o zaten. Dizinin filmin oyunun suçu değil. Bunları televizyonda yayınlamayınca, yaş sınırı, ücret vs getirince bir şey değişmeyecek ülkede.

Godfather ilk aklıma gelen oldu yazdım Scarface diyeyim o zaman. Ana konusu şiddet ve suç tabanlı olan bi sürü kaliteli yapım var sonuçta..

Çukur senaristleri dün akşamki bölümüyle diziyi bırakmama neden olmuştur. Hayatımda bu kadar saçma sahneler izlemedim. Sadece sahneler değil, hikayedeki saçmalıklarda bir o kadar fazlaydı, üzdü. İçerde gibi bir diziden sonra hiç olmadı.

Zaten 1. bölüme bakıp bırakmıştım berbat dizide dünkü o sahneye şimdi baktım gözümden yaş geldi izlerken.Heralde dizi tarihinde bu kadar salakça bir sahne çekilmemiştir.Milletin aklı ilede bu kadar başak geçilmez.

Youtubetan bazen yorumlari okuyordum. Birara senarist fazla Akşine sarmıştı. Bilen bilir, psikolojik sıkıntılı bir bayan. Buda izleyicileri bir yerden sonra epeyi yormus belliki. 'Akşin degil action istiyoruz' vari yazilar olurdu hep.

Ne bilelim izleyici olarak senaristin action adi altında bu halti yiyeceğini

"her türk dizisi bir sure sonra boka batmak zorunda"
Adamlarin olaya bakış açısı bu senaryoyu yazalim 3-4 sezonluk bir yapit ciksin mantik barindirsin diye birsey yok oturup 52. haftada acaba ne yazsak diye ugrasiyorlar sonuç:
images%20(11).jpeg

Üst Alt