Çukurca’da Saldırı | 24 Şehit, 22 Yaralı | Kara harekatı başladı


dun aksam hakkarıde saldırı duzenlenmıs.24 sehıtımız var arkadaslar.henuz basına dusmedı.cok uzgunum cok...
 
Cevap: en cok üzülerek actıgım konu...henuz basına dusmedıgı ıcın nevızadede paylastım.cok uzgunum.evet 24 sehıt var abı..
 
Çukurca’da Saldırı | 24 Şehit, 18 YaralıHakkari’nin Çukurca ilçesinde teröristler gece saatlerinde çok sayıda yere silahlı saldırı gerçekleştirdi. Çatışmalarda 21 güvenlik görevlisinin şehit düştüğü öğrenildi.

Hakkari’ye bağlı Çukurca ilçesinin Keklikdere bölgesinde 18, Çukurca ilçe merkezinde de 3 güvenlik görevlisinin şehit olduğu bildirildi. Teröristler tarafından gece saatlerinde emniyet ve jandarma binalarına yönelik gerçekleştirilen saldırıların bilançosu sabah saatlerinde ortaya çıktı. Gece saatlerinde başlayan saldırılarda polis ya da asker olduğu belirtilmeksizin 21 güvenlik görevlisinin şehit olduğu belirtildi.CİHANson dakika: 24 şehit 18 yaralı.Sabah sabah içime oturdu ölenlere Allahtan rahmet dilerim
 
Cevap: Çukurca’da Saldırı 20'nin Üzerinde Şehit Var.Allah rahmet eylesin.Bu olayların sorumluları Allahından bulsun tez zamanda.
 
Cevap: Çukurca’da Saldırı 20'nin Üzerinde Şehit Var.Şehitlerimize Allahtan Rahmet diliyorum. Birileri artık bu işe dur desin lütfen.Hep aynı şeyleri söylüyoruz, hep aynı yerde dönüp duruyoruz.
 
Cevap: en cok üzülerek actıgım konu...evet.cok sayıda da yaralı var.boyle polıtıkanın da,boyle hukumetın de..topunun allah belasını versın.sılın su hakkarıyı harıtadan..
 
Cevap: Çukurca’da Saldırı 20'nin Üzerinde Şehit Var.:sad007:Hükümet istifa, Emniyet genel Müdürü İstifa, Genel Kurmay Başkanı İstifa, Cumhur başkanı istifa.Yeter artık görevini yapmayan kim varsa görevini yapacak vatan severlere bıraksın yerini. Sizin çoluğunuzdan çocuğunuzdan çıksın diye beddua ederdim ama onların suçu ne? Yetmedimi evlat kanı. Benim kardeşimin kanının hesabını kim verecek bana. Bir dahaki Ramazan ayının geçmesinimi bekliyorsunuz ey hükümet ey başbakan. Kandili toz duman edin, gerekiyorsa kimyasal silah atın ihtiyacınız varsa banada silah verin askere alın ama yeterrrrr bitirin artık şu şerefsizlerin soyunu sopunu kurutun artık.
 
Cevap: Çukurca’da Saldırı 20'nin Üzerinde Şehit Var.filistin daha önemli, öyle demeyin, israil ile kavgamız var hem daha, filistin'li kardeşlerimiz daha önemli (!)genelkurmayından hükümetine hepsi istifa etsin. hepsi.
 
Cevap: Çukurca’da Saldırı 20'nin Üzerinde Şehit Var.8 ayrı noktaya eş zamanlı saldırmışlar kansızlar saatlerce roketatarla vurmuşlar büyük bir devlet zaafiyeti var ölenlere üzüldüğüm kadar acziyetimizden utandım adamlar karakol değil ilçe basmışlar
 
Cevap: Çukurca’da Saldırı 20'nin Üzerinde Şehit Var.Nasıl bir istihbarat sistemimiz var, nasıl bir askeri sistemimiz var, nasıl bir siyasetçilerimiz var? Artık gerçekten yeter, insanların gazını almayı bırakın; bitirin şu laneti.
 
Cevap: Çukurca’da Saldırı 20'nin Üzerinde Şehit Var.Şehit sayısı 24 olmuş galiba 18'de yaralı :sad007:Bu nasıl iştir ? :mad:
 
Cevap: Çukurca’da Saldırı 20'nin Üzerinde Şehit Var.alıntı ekşi'den.normal şartlar altında gece 21 askerini kaybetmiş bir ülkede ertesi gün normal bir şekilde devam edemez. yani normal bir ülkede 21 askerini kaybetmiş bir ülkenin vatandaşları sabah çay içip poça yememeli. biz normal değil miyiz? 21 ölü askerin haberlerini okurken çay içip poça yiyoruz. ağzımızdan çenemize kan akıyor lan, bir şeyler yapmamız lazım.şehit sayısının 21'i aşabileceğinin bildirildiği saldırıdır ayrıca.''

en kötüsü bu arkadaşlar.Malesef kanıksadık bu olayı, hükümetinden,devletine kadar.
 
Üst Alt