Culio Geri mi Dönüyor ? - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Culio Geri mi Dönüyor ?

Cevap: Culio Geri mi Dönüyor ?

Culio kötü diye yada isteksiz diye bahanesi ne olursa olsun yollamak çok büyük yanlıştır ama onu bu saatten sonra geri çağırmak ayrı bir yanlıştır.Ya kendine yakışanı daha iyisini alacaksın yada adamı adapte olduğu yerde bırakacaksın.Ver al ver al çocuk oyuncağı değil bu.

çok söyledik bu takımdan culio gitmemeli diye neymiş galatasaray ın oyuncusu degilmiş yaşı şuymuş vasfı neymiş aldıgı paraya karşılık takımda en iyi verimi veren topçuydu geçen sene türkiye ligine göre fazla bir futbolcu oldugunuda ordusporda kanıtlıyor iyi bir alternatifti gönderilmesi büyük hataydı

Ben olsam Culio'nun yerinde dönmem.Mutluyum sonuçta Orduspor'da.Neden döneyim ki ? Değerimin bilinmediği bir ortamda neden bulunayım ? Mustafa Sarp gibi futbol fakiri bir adam bu takımda 2 sezon geçirdi ama Culio yarım sezon anca oynayabildi.Eee daha ne diye dönsün ki adam ?

Culio ve Stancu türkiye şartlarında iyi oyunculardı. gittiklerinde Üzülmüştüm Sınısız yabancının olduğu bir ortamda gönderilmesi yanlıştı. Kadro zenginliği açısından tutulması gerekirdi en azından culio nun.

Ordunun 2 maçını 90 dakika izledim Culioya bir kez daha hayran kaldım. Adam harbiden kaliteli topçu. Kalecileri saymazsak sahadaki diğer 19 futbolcudan farklı olduğunu ayağına top gelince farketmemek mümkün değil.

culio 600 bin dolara oynuyordu, yerine aldığımız oyuncu nerdeyse 10 katına oynuyor. verdiğimiz bonservis de cabası. insan üzülüyor valla

Benim takip ettiğim site 4. sırada 3 golü var diye gösteriyor. Normalde güncel olurdu ama bu hafta güncellemiş olabilirler. Düzeltme için tşk. Aynı yerden Ajanssspordan bakmışız gibi ama farklı tablolar. Ben şahsen Stancunun yıl sonuna kadar çok daha fazla atmasını bekliyorum.

1.Burak YılmazTrabzonspor 8

2.Pierre Weboİstanbul BŞB 6

3.Mert NobreMersin İdman Yurdu 5

4.Bogdan StancuOrduspor 3

Felipe MeloGalatasaray 3

Necati AteşAntalyaspor 3

Alex de SouzaFenerbahçe 3

Ozan İpek Bursaspor 3

Morten RasmussenSivasspor 3

Hayır hocam 4 golü var Stancunun

Ligler » Spor Toto Süper Lig » Spor Toto Süper Lig Gol Krallığı

BURAK YILMAZ

TRABZONSPOR A.Ş. 9

PIERRE ACHILLE WEBO KOUAMO

BÜYÜKŞEHİR BLD.SPOR 6

MERT NOBRE

MERSİN İDMAN YURDU 5

GÖKHAN ÜNAL

KAYSERİSPOR 4

SORİN BOGDAN STANCU

ORDUSPOR 4

Gönderilmesi tamamen mantıksızca bir davranıştı.Şimdi daha iyi görüyoruz.

adam yabanci gibi deigl.. hic biseyi takinti yapmiyordu.. fatih hoca niye yollar anlamis degilim.. sanki.. yollamak zorundaydi? sinirsiz yabanci gelmis neyime..

İnşAllah geri döner Culio.Riera'dan her türlü daha fazla katkı yapar.Üstelik sorunsuz ve maliyeti ucuz olan bir futbolcu.Ah,ah keşke Arda daha erken gitseydi de Culio bir hiç uğruna gönderilmeseydi.:eek:

suphesiz ki efendi bir adamdi. ama bu yeter miydi takdir sizin sevgili gsc okuyuculari..

Üst Alt