Culio gözden düşüyor - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Culio gözden düşüyor

Cevap: Culio gözden düşüyor

Culio orta saha dışında sol kanatta bek veya açık olarak da oynayabilen çok yönlü bir oyuncu olduğu için gönderilmemeli. Ayrıca çalışkan ve tekniği de yüksek. Kullanmasını bilene çok faydalı olur.

Yalan haber olduğu belli, Twente maçında oyuna girince bir tarafını yırtıyordu. Korner kullanıyor. Geri koşarak kademeye girip top kapıyordu. 2. yarı oyuna biraz hareketlilik getirdi. İleri top götürmemizdede payı vardı.

Geldiği günden beri istemiyorum zaten kendisini. Geçen yıl takım kötüydü biraz fark yarattı ama sürekli saçma işler yapıyor. Rotasyonda kalacaksa kalsın ama ben rotasyonda da yabancı hakkını genç, gelecek vaadeden oyunculardan kullanmaktan yanayım.

Culio'yu satıp ordaki kontejyanı sol bekte kullansak çok büyük iş başarmış oluruz. Ayrıca 4-4-2 oynayacaksak Melo- Selçuk ikilisinin alternatifi olmak için Emre Çolak'a da şans doğar.

İlk olarak bu forumdaki bir konuda önerilmişti Culio'nun sol bek oynatılması gerektiğini. Biraz düşününce benim de kafama yattı. Defans özelliği kısmen bek oyuncusu kadar olan ve ofansif olarak sol bekten yıllardır yararlanamadığımızı düşünürsek, ayrıca her zaman takım oyuncusu olduğunu ve takım için elinden geldiğini yaptığını deklare etmesi ve bunu göstermesinden dolayı sol bekte oldukça yararlı olacağını düşünüyorum ben de. Tabi bek diyip de geçmemek gerek, defans yapmak o kadar kolay değil. O bölgede hatırı sayılır sayıdaki maçta oynatılıp tecrübe kazandırılması elzem.

Culio'yu gönderecekse mantıklı bir açıklaması olması lazım. 28 yaşında çalışkan, hırslı, savaşçı, bildiğin futbolcu adam. Oynadığı her maç birşeyler vermeye çalıştığı aldığı rakamda 600bin€ klübeye soksan girdiğinde birşeyler verir! Yollamayın Culio'yu! Ağlarım valla giderse :(

culio ya gelene kadar daha bir kaç topçu daha var. Yerlerine adam alınmıyorsa bile göndersinler. Bu formanın kolay giyilemediğini anlasın birileri artık.

Culio tam joker orta sahada sol gobek sag ilerde hertarafta oynuyor guzelde oynuyor azimli,yedek kalmayada itiraz etmeyecek bir oyuncu,gonderirsek aptallik olur.

Culio yu gönderen adam futboldan anlamaz.

Bu adam gecmiste buyuk basarilara imza atmis ise bile.

Üst Alt