Culio'nun Sözleşmesi Feshedildi - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Culio'nun Sözleşmesi Feshedildi

Cevap: Culio'nun Sözleşmesi Feshedildi

kaynağa gerek yok bonservisi takımın elidne olduğu için oynayabilir

pino döndü haberlerinde her yer aynı yorumlarla doldu

Bi oyuncunun bonservisinin takımda olması oynamasına yetmez.

Git kağıt üstü profesyonel bi kulüp kur,Galatasaray'a 10 milyon euro verirsen sana seve seve Aydın Yılmaz'ın bonservisini verirler.

Bir oyuncunun oynayabilmesi için o sene oynayacağı takımda alınmış lisansının olması gerekir.Culio'nun Galatasaray lisansı yok.Federasyon playofflar öncesi lisans çıkartmaya izin verirse oynar.

taffiyle konusmus fatih terimden garanti almis o yüzden sorun cikarmis ordudan... nedim türkmen beyaz tv de diyor

burda en büyük hata yönetimin..bir oyuncuyu bizim ligden bır takıma kıralık verıyorsan kesınlıkle madde koyduracaksın sana karsı oynamayacak.Böylece bu tip şeylerin önüne geçersin..bu işin ilkesi yok Avrupanın dev kluplerı bıle yapıyorlar..

Beyler tuzak kokuyor bu iş tuzak.Nedim bazılarından güzel bir talimat almış.Galatasarayın üstüne oynuyorlar.

Nedimin gs üyeliğinden neden istifa ettiğide belli oluyor.

Dönek YALAKA

ortada anormal hiç birşey yok olayları çok abartıyorlar adam oynamayacağım demmemiş kalben zor ama oynıcam demiş clio ya yargısız infaz yapıyorlar

Lisans meselesi konusuluyor ama Batdal sezon basinda Karabüke gitti, simdi nasil bizde oynuyor ? Bildigim kadariyla ara transferde felan da gelmedi o yüzden lisans halledilebilir Culio geri gelirse.

Biti de cikip aciklama yapmiyor ya. Fbli yöneticiler saydiriyordu simdi onlara olsaydi

ahmet cakar denen dönekte bize suc atiyor.yok yigit-amrabat-necati simide culio diyor.birse sikeyle bir tutuyor serefsiz.sinirden napicami bilmiyorum ya.yöneticilerden biri cikip sunlarin agzinin payini versin artik

bedri dangalagida agliycak nerdeysin.ulan koca galatasarayi culio mu yenecek.sampiyonlugumuz engellenmeye calisiliyor.uyuma yönetim aloooooooooo

Yigit Amrabat oynamadi diyorlar,ikisi de oynadi. Culio aciklama yapmis,bize saldiriyorlar. Kiralik futbolcumuz. Ne var bunda?

Hukuki bi dayanagi yok bu iftiralarin.

Adam numara yapmamis. Oynamam da dememis. Istemezdim ama mecbur oynayacagim demis.

Bunu gizli sakli da yapmamis. Taffarel kiralik oyuncumuzla istedigi zaman irtibatta olabilir,karari bildirebilir.

En ufak usulsüzlük yok burda

Sallayın gitsin ya, Nedim Türkmen'in ne olduğunu şike kongresinde az çok anlamıştık şimdi tescillenmiş oldu. Gelecek sene Manisa'nın ardından kümeye inşallah, orada debelensinler.

sike yapildigi resmen oratdayken ceza vermeyen tff bize ceza verirse ve bu camia susarsa yaziklar olsun derim.

Üst Alt