Cumhurbaşkanlığı Kupası | Anadolu Efes 75-77 Beşiktaş | Maç Sonucu - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Cumhurbaşkanlığı Kupası | Anadolu Efes 75-77 Beşiktaş | Maç Sonucu

Cevap: Cumhurbaşkanlığı Kupası | Anadolu Efes 37-47 Beşiktaş | 3. Periyot | Skytürk36

Cok iyi oynuyor Beşiktaş. Yalnız Cevher'i niye kullanmıyorlar anlamadım.

Cevap: Cumhurbaşkanlığı Kupası | Anadolu Efes 37-47 Beşiktaş | 3. Periyot | Skytürk36

Farmar saçmaladı.

Mola geldi.

bu efes geldi bizi yendi yya daha bişey demiyorum. sırf zarar bu adamlar bizim için. geçen sene yaptıklarını unutmadık. kaderimizle oynadı şerefsizler. bize olsa köpek gibi oynarlar.

Cevap: Cumhurbaşkanlığı Kupası | Anadolu Efes 45-57 Beşiktaş | 3. Periyot | Skytürk36

Gordon baya top çaldı bu maç

Cevap: Cumhurbaşkanlığı Kupası | Anadolu Efes 47-57 Beşiktaş | 3. Periyot | Skytürk36

Farmar Efes için bu maçta zarar.. Semih ve Sinan biraz devreye girdi fark 8 e indi.. Bir ara 16 sayıya kadar çıkmıştı...

Cevap: Cumhurbaşkanlığı Kupası | Anadolu Efes 49-59 Beşiktaş | 3. Periyot | Skytürk36

efes niye semih üzerinden oynamaz anlamıyorum. beşiktaşta onu tutacak adam yok.

Cevap: Cumhurbaşkanlığı Kupası | Anadolu Efes 51-59 Beşiktaş | 4. Periyot | Skytürk36

59-51 3. Periyot skoru Beşiktaş önde...

Cevap: Cumhurbaşkanlığı Kupası | Anadolu Efes 54-61 Beşiktaş | 4. Periyot | Skytürk36

Efesi anlamıyorum bu kadroyu nasıl kullanamıyorlar

Cevap: Cumhurbaşkanlığı Kupası | Anadolu Efes 54-61 Beşiktaş | 4. Periyot | Skytürk36

Gordon 'un top çalmaları Efes i skora ortak ediyor.. Fark 5 'e indi...

Üst Alt