Cumhuriyet Kupası | Sivasspor 0-3 Fenerbahçe | 4 Eylül | Maç Sonucu - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Cumhuriyet Kupası | Sivasspor 0-3 Fenerbahçe | 4 Eylül | Maç Sonucu

Cevap: Cumhuriyet Kupası | Sivasspor - Fenerbahçe | 4 Eylül | 21.45 | Futbol Smart

Şu maç Sivasspor un ne denli dandik bir takım olacağını gösterecektir. Fenerbahçe yedeklerle olsada konsantre oynarsa 3-4 tane sallar Sivas'a..

Zaten Sivas a da GS nin dar çaplı hocası Rijkaard yenilir sadece

:tiphat: seni tebrik ediyorum.

Cevap: Cumhuriyet Kupası | Sivasspor - Fenerbahçe | 4 Eylül | Futbol Smart | İlk Yarı

Caner - İlhan döktürüyor, keşke ikisini de alsaydık :(

Cevap: Cumhuriyet Kupası | Sivasspor 0-1 Fenerbahçe | 4 Eylül | Futbol Smart | İlk Ya

aha fener kupa alacak

Cevap: Cumhuriyet Kupası | Sivasspor 0-1 Fenerbahçe | 4 Eylül | Futbol Smart | İlk Ya

Sivas fenerin pilot takmı hala.

fenere kolpadan kupa verip sevindirecekler garipleri işte:D bende anlamadım ne maçı olduğunu :D abi kardeş oynuyorlar

Beyler, kupa 4 Eylül'deki Sivas Kongresi'nin şerefine düzenleniyor. Her sene yapılıyormuş, bu sene de Fener'le oynuyorlar. İş bundan ibaret. Böyle biliyorum ben.

2-0 Oldu.Gökhan Ünal.

Cevap: Cumhuriyet Kupası | Sivasspor 0-2 Fenerbahçe | 4 Eylül | Futbol Smart | İlk Ya

Bunlar maç sonrası dışarı çıkıp sevinmesinler. :D Ellerde bayrak kornalara basarak fln. :asd:

Cevap: Cumhuriyet Kupası | Sivasspor 0-2 Fenerbahçe | 4 Eylül | Futbol Smart | İlk Ya

Sivas da 58. Dk. Kutlamaları:D

fener bu sene bir kupa almaya kararli anlasilan :asd:

Üst Alt