Gündem - Cumhuriyetimizin 100. Yılı Kutlu Olsun 🇹🇷 - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Gündem Cumhuriyetimizin 100. Yılı Kutlu Olsun 🇹🇷

Aslinda mümkün olsa, bu konu altinda cumhuriyetin zaaflarini, bugün ki sistemsizligr bakildiginda temelinin cok da saglam olmadigini ve azinliklara yapilan zulümü konusurduk ama eminim is cigirindan cikacagi icin, izin verilmeyecektir.

Saglik olsun, medeniyet egemen oldugu ikinci bir yüz yil diliyorum tüm ülkeme ve halkima. Insallah bu sefer yobazligi, düzenbazligi, hak yemeleri bozar, cocuklarimiza medeni bi gelecek saglariz. Kalin saglicakla.

Gesendet von iPhone mit GSCimbom Forum

Aslinda mümkün olsa, bu konu altinda cumhuriyetin zaaflarini, bugün ki sistemsizligr bakildiginda temelinin cok da saglam olmadigini ve azinliklara yapilan zulümü konusurduk ama eminim is cigirindan cikacagi icin, izin verilmeyecektir.

Saglik olsun, medeniyet egemen oldugu ikinci bir yüz yil diliyorum tüm ülkeme ve halkima. Insallah bu sefer yobazligi, düzenbazligi, hak yemeleri bozar, cocuklarimiza medeni bi gelecek saglariz. Kalin saglicakla.

Yaşamadığın ülke hakkında yorum yapmazsan sevinirim.

koşullardan bağımsız bi şekilde medeniyet ve özgürlük laflarıyla anca ezbere boş boş konuşmuş oluruz, hele azınlık hakları konusunda batının 21. yyda aldığı komik tavırlara benzer şekilde yorumlayacaksak hiçbir yere varamayız

cumhuriyet asil bir çabaydı ve hep öyle kalacak, başarılı olması imkansıza yakındı ve sonuç itibariyle olmadı da ama miras bıraktığı birçok değer bu ülkenin yükselmesini sağlamaya devam edecek

Üst Alt