Cumhuriyetimizin 93. Yılı Kutlu Olsun | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Cumhuriyetimizin 93. Yılı Kutlu Olsun

qEVaLQ.jpg

Bu tarihi gün, bizi biz yapan ortak değerlerimiz etrafında her zamankinden daha güçlü bir şekilde kenetlenme günüdür. Herkesin Cumhuriyet Bayramı kutlu olsun. :rose:

Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK ve silah arkadaşlarını rahmet ve minnet ile anıyorum. Cumhuriyetimizin kuruluşu olan 29 Ekim Cumhuriyet Bayramımız kutlu olsun.

Doğum günün kutlu olsun Türkiye!

Atatürk' ün kurup bizlere emanet ettiği bu güzel ülkede, onun ilke ve devrimlerine sahip çıkan, cumhuriyetin değerinin bilincinde nesillerle birlikte güzel günler görmek dileği ile.

Cumhuriyet, eğilmeden, bükülmeden şahsiyetli hayat hakkıdır.Cumhuriyet, kimseye, hiç bir şey için, el pençe divan durmadan, alınterinin verildiği anlayışın adıdır.Bu şuurda olanların, Cumhuriyetin anlamını her hücresinde hisseden, bu anlayışa katkı sağlayan herkesin Bayram'ını kutluyor, bize bu şerefli hayat hakkını bahşeden, başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, silah arkadaşlarını ve bütün şehitlerimizi rahmet ve minnetle yad ediyorum.

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Cumhuriyet, egemenlik hakkının belli bir kişi veya aileye ait olduğu oligarşi kavramının zıttıdır.

Iste bu yüzden ömrümüz yettigince cumhuriyetin dogum gününü kutlamaya devam edecegiz.
:hat:

Ataturk'un kurup devrim ve ilkelerle buyuttugu bu Cumhuriyet'e sahip cikmak hepimizin boynunun borcudur. Dusman aslinda icimizdedir. Uyanik olalim ve Cumhuriyetimizi koruyup kollayalim. Nice nice yillara arkadaslar, hepimizin Cumhuriyet Bayrami kutlu olsun!!!

Türkiye'de her haltın olduğu gibi Cumhuriyet'in de kıymeti gidince anlaşılacaktır. Faydalarını anlayamamış yarım akıllar görüyorum, sıradan bir vatandaşsın sen la güçlü değilsin, zengin değilsin neyine güveniyorsun.Büyük eksikleri olmasına rağmen sağladığı tonla hak elinden gittiğinde anlayacak, ilk pişmanlığı o kişiler yaşayacak

Üst Alt