cüneyt çakır - Sayfa 16 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Dünyanın en iyi ikinci hakemiymiş de bilmem neymiş de.Yav arkadaş Bahattin Şimşek verilsin bizim maçlarımıza bu herif verilmesin.Her maç ayrı bir olay.

Yabancı hakem getirsinler dışarıdan valla bıktım yav oturup bi düzgün maç izleyemiyoruz.Her maç ayrı bir rezalet.Hocayı kötü futbolu eleştirecez herifin teki bizim oyuncunun üstüne koşarak gelip dirseği sabitken bodoslama giriyor.Kırmızı kart veriyor sahadaki hakem denilen haysiyetsiz ondan sonra nasıl futbol konuşalım

Tam bir proje hakemdir.

Bundan sonra yerine geçecek isimler bir biri ile yarış halinde.

Hepsi ben daha iyi proje hakem olurum diye böyle davranıyor.

İçlerinden yerine geçecek favori adaylarım Ali Palabıyık ve Bahattin Şimşek.

Zorbay Küçük ve Arda Kardeşler denen zerzavatlarda bunlardan sekerse yerine geçmek için büyük çaba sarf ediyorlar.

Topik kullanmadigindan belli iyice bokunu cikartmaya basladi SL'de. Beyini fake saci kafasinda hissetmedigi an bunu negatif etkilemeye mi basladi?

önemli maçlara verilmeye başlandığına göre fenerin kadrolu hakemlerine katıldı belliki bu da. şuan hakemlerin %90 ı fenerin tetikçisi, koç yandaşı tinerciler de nemalanıyor bu durumdan

İki günde lige çekti ayarı tek başına tsnin verilmeyen penaltısıyla fbye +2 puan bugün bize yaptıklarıyla -3 puan neymiş dünyanın en iyilerindenmiş banane arkadaş benim ligimde iyi yönetsin anca eyyam anca tetikçilik yaktı bizi

SM-G532F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Görev adamı Orman çocuğu reis bu.Görev adamı olmasa iki gün arayla var hakemi yapmazlar.

Üst Alt