cüneyt çakır - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
bunun yönettiği hiç bir derbi maçını özellikle de fener maçını alamayız adam bize deplasman takımı muamelesi yaptı 50 bin kişi önünde ben size top oynatmam feneri yedirmem size dedi kararları bariz ortada

Dostlar bence de fb nin golu de temiz kabul ediyorum ama penalti ile arasinda bir fark var

bir tanesi bir mucadele ve hafif bir mudahaleye verilmis bir faul var , bence faul degil eyyam yapti risk olmasin hesabi

ama penalti oyle degil , ikisi de gorduler , cunku dogu alt sagdaydim yuz ifadelerine hakimim , neden calamadilar kaynattilar

bunun altindan kalkamaz bu trio

Güzelim derbiler bir heyecanla başlıyor bu ve bunun gibi şerefsizler 3.dakkadan ağzındaki düdüğü öttürmeye başlıyor anasını ağlatıyor.

Biraz saçma olacak ama tüm kararları doğru vermeye çalışsa maçta en az 3-4 gol olur keyiflenirdik.

Yazık günah ya.

Dünya çapında TT olmuş şerefsiz.
Düdüğünü asması lazım artık

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

geçen sene karabük maçında şu pozisyona penaltı veren şerefsiz hasan ali'nin topu alıp götürmesine düdük çalamadı

DMw3e3SWsAMUvd0.jpg

Kufurle bir sey elde edilmez , imajini ve para kaynaklarini kesmeye calismak lazim

bugune kadar destekcisiydim fakat bugunku iki tarafa kararlari da hata degil bilincli oldugunu kanitladi

Üst Alt