Cüneyt Çakır'ın 2. Maçı Belli Oldu | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Cüneyt Çakır'ın 2. Maçı Belli Oldu

2014 FIFA Dünya Kupası H Grubu'nun kritik maçı olan Cezayir-Rusya karşılaşmasını Cüneyt Çakır yönetecek.

FIFA'nın internet sitesinden yapılan açıklamaya göre, 37 yaşındaki Cüneyt Çakır, 26 Haziran Perşembe günü TSİ 23:00'te Curitiba kentindeki Baixada Arena'da Cezayir ile Rusya arasındaki H Grubu maçında görev yapacak.

Allah utandirmasin.

İnşallah rezalet bir maç yönetir, maçı katledersin! TR'de yönettiğin maçlar gibi bir maç yönette FIFA'da senin ne mal olduğunu anlasın!

İnşallah rezalet bir maç yönetir, maçı katledersin! TR'de yönettiğin maçlar gibi bir maç yönette FIFA'da senin ne mal olduğunu anlasın!

UEFA hatada ısrar eden bir kurumdur ve en belirgin örneği de Cücü 'dür.

Adam 'ın FB lehine çalmadığı düdük kalmadığı gibi, Galatasaray 'ı doğramadığı maçı yok. Hadi TR ligini geçelim, geçen yıl Nani 'ye uyduruk bir kırmızı kart göstererek Mancester United 'ı doğramasına rağmen buralarda olması başka türlü açıklanamaz.

Brezilya macini lesh yonetti. Formalari sari-lacivert olmasindan midir nedir surekli brezilya lehine duduk caldi. Brezilya'nin kac tane taktik faulunu kartsiz atlatti. Thiago silva'nin son adam olarak ustelik arkadan yaptigi hamlesine sari kart vermekle yetindi. Oyle ki, thiago silva sariyi gorunce cuno'yu bir yalamadigi kalmisti. Cuno'nun eyyamsiz macini hatirlamiyorum. Benim gozumde cok kotu bir hakem. Halis ozkahya ve firat aydinus ondan kat be kat iyi hakemler(di). Onlari da buyuk olcude tff bozdu zaten.

Brezilya macini lesh yonetti. Formalari sari-lacivert olmasindan midir nedir surekli brezilya lehine duduk caldi. Brezilya'nin kac tane taktik faulunu kartsiz atlatti. Thiago silva'nin son adam olarak ustelik arkadan yaptigi hamlesine sari kart vermekle yetindi. Oyle ki, thiago silva sariyi gorunce cuno'yu bir yalamadigi kalmisti. Cuno'nun eyyamsiz macini hatirlamiyorum. Benim gozumde cok kotu bir hakem. Halis ozkahya ve firat aydinus ondan kat be kat iyi hakemler(di). Onlari da buyuk olcude tff bozdu zaten.

o faullerin çogu kart verecek durumlar degildi, ve Marcelo ceza sahasinda düstügünde kolayca penalti verebilirdi ve öyle Brezilyayi yardim edebilirdi ama vermedi.

Abartiyorsun.

Üst Alt