Cüneyt Çakır'ın Derbi Notu Belli Oldu! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
içip içip sızıyorum demiyor da

Abi alkolü yarı yarıya azalttım.

Iyi yapiyor bu isi, trafik polisi cevirme yapsa üflemeden kurtulur.

Kenan 10 yıllık şoförüm alkollü iken toplamda 4-5 defa araç kullanmışımdır. O da şehir içi en fazla 2-3 km. mesafe. Çok da yavaş kullanırım. Bir kere durduruldum. Geçen yazdığım öneriyi yaptım.

ALKOLLÜ İKEN ARAÇ KULLANMA!!!

biz taksi tutuyoruz eve gitmek için ya da yürüyoruz adam polisi atlatmak için ekmek yemekten bahsediyor

utandım ben ya

Abi gömdün beni :)

Şehrin merkezinde oturuyorum. Eğlenip içeceğin mekanlar burada yürüme mesafesinde. Ben hatta araçsız gidiyorum. Arada sırada özellikle yağışlı havalarda bazen arkadaşı eve bırakmak için evden arabayı alıp evine bırakıp dönüyorum. Mesafeyi ölçmedim ama 3 km den fazla değildir. Ayrıca senden bir ricada bulunmak istiyorum. Bir taksiye bindikten 2 km sonra iner misin?

Şehrin merkezinde oturuyorum. Eğlenip içeceğin mekanlar burada yürüme mesafesinde. Ben hatta araçsız gidiyorum. Arada sırada özellikle yağışlı havalarda bazen arkadaşı eve bırakmak için evden arabayı alıp evine bırakıp dönüyorum. Mesafeyi ölçmedim ama 3 km den fazla değildir. Ayrıca senden bir ricada bulunmak istiyorum. Bir taksiye bindikten 2 km sonra iner misin?
Saka yapiyoruz, ciddiye alip alinmiyorsundur umarim?
Neden?

Adam verdikleri emirleri layiğiyle yerine getirdi. Niye düşük puan versinler ki? Adam bunu yapması için atandı

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

ben 10 tl den az vermiyorum taksicilere küfür etmesinler diye

Üst Alt