Cüneyt Çakır'ın Hafızalara Kazınacak Görüntüsü


Ukrayna-İsveç maçını yöneten Cüneyt Çakır'ın omzuna konan uğur böceği ilginç bir görüntü oluşturdu.

Avrupa Futbol Şampiyonası D Grubu'nda oynananan Ukrayna -İsveç karşılaşmasının 26. dakikasında FIFA kokartlı hakemimiz Cüneyt Çakır'ın omzuna konan Uğur Böceği yayıncı kuruluş tarafından maçın ilginç anı olarak saniye saniye ekrana getirildi.Üst düzey hakemliğiyle tanınan Cüneyt Çakır bu turnuvada belki de hakemliğiyle değil futbol sahalarında ender rastlanan bu görüntüsüyle hatırlanacak.5837 gün sonra Cüneyt Çakır...Cüneyt Çakır, 5837 gün sonra Avrupa Futbol Şampiyonası'nda maç yöneten ilk Türk hakemi oldu. Euro 2012’de düdük çalan 12 hakem içindeki en genç isim olan Cüneyt Çakır ilk görevini Ukrayna-İsveç karşılaşmasında aldı. Cüneyt Çakır böylece 5837 gün sonra Avrupa Futbol Şampiyonasında maç yöneten ilk Türk hakemi oldu.Ülkemizden en son milli takımımızın da katıldığı Euro 96’da Ahmet Çakar görev almıştı. Romanya-İspanya maçında 18.06.1996 tarihinde görev yapan Ahmet Çakar turnuvayı 1 maçla tamamlamıştı. Cüneyt Çakır maç boyunca 2 kez sarı kartına başvurdu.Çakır'a tam notMaç boyunca pozisyonlara yakınlığı ve oyuncularla diyaloglarıyla dikkat çeken hakemimiz başarılı bir yönetim sergiledi. Cüneyt Çakır 5837 gün sonra Avrupa Futbol Şampiyonasında maç yöneten ilk Türk hakemi oldu. Ülkemizden en son Euro 96'da Ahmet Çakar düdük çalmıştı.

Cüneyt Çakır'ın "uğur böceği" - Video İzlem.milliyet.com.tr
 
Cevap: Cüneyt Çakır'ın hafızalara kazınacak görüntüsüDiğer hakemler de medet umar şimdi bu böcekten. Bulup getirirler maça çıkarken kondururlar üstlerine artık.
 
Cevap: Cüneyt Çakır'ın hafızalara kazınacak görüntüsüCüneyt'in görüntüsü diye tıkladım uğur böcüüü cıktı.Bu ne lan, bizim medya adam olmaz arkadaş.
 
Cevap: Cüneyt Çakır'ın Hafızalara Kazınacak Görüntüsübence haber değeri var. maç izlerken güzel bir görüntü oldu.
 
Üst Alt