Cüneyt Tanman: ''Beşiktaş ve Fenerbahçe taraftarından çok övgü alıyorum'' | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Cüneyt Tanman: ''Beşiktaş ve Fenerbahçe taraftarından çok övgü alıyorum''

Tanman: ''Galatasaray taraftarlarından çok Fenerahçe ve Beşiktaşlıların övgülerini alıyorum.''

Tanman: ''Fenerbahçeliler ve Beşiktaşlılar kıymetimi daha çok biliyorlar''

Tanman: ''Benim için Galatasaray'ın menfaatleri daha önemli. Galatasaray Taraftarınında bana destek olmasını isterim''

FUTBOL ARENA

Bizden ayrılan futbolcu,hoca,yoneticiler neden hep böyle kuyruk acısı içeren yorumlar yapıyor hala anlamadım.

Hepside tonla para indirdi cebine

Lanet gelsin DURSUN ve Ekibine!
Dayak yiye yiye defolup gideceksiniz.

7d31e0f418af1e7462235c3c0a6c1192.jpg

"Maxi, Sabri'den iyi değil"

Futbol tarihinin unutulmaz sözleri arasına girdi.

Ben bu cümleyi kursam bırakın bir daha konuşmayı, zaman kaybetmeden intihar ederim.

Bence de heykelini dikseler yeridir. Onların yıllardır başaramadığını 2 ayda başardın, takımın çöküşünde rol oynadın. Seni övmesinler de taşa mı dönsünler...

Hahahahahaha ya bu takima yerli evlat yerli efsane filan bir daha gelmesin ya. Hepsi yarardan cok zarar.

Sent from my SM-G920W8 using Tapatalk

Sonra diyoruz ki biz niye bu haldeyiz. Valla iyi bile dayanıyoruz, şu beyinlere baksanıza. Başkanı dursun, yöneticisi işbecer vb, sdsi cüneyt, tdsi hamza-denizli-orhan olan kulubün direk kapatılması gerekir. İçim kararıyor.

Üst Alt