Cüneyt Tanman: "Konoplyanka Galatasaray'a gelmek istedi, Hamzaoğlu istemedi" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Cüneyt Tanman: "Konoplyanka Galatasaray'a gelmek istedi, Hamzaoğlu istemedi"

Tanman: ''Hamza Hamzaoğlu isteseydi Konoplyanka, Douglas ve Kalinic bugün Galatasaray forması giymiş olacaktı''

Tanman: '' Konolpyanka’yı Beşiktaş’ta istiyordu. Ama Konolpyanka Galatasaray’a gelmek istedi. Avrupa’daki başarıları ve Şampiyonlar Ligi nedeniyle bize gelmek istiyordu.''

Tanman: ''Serbest bir oyuncuydu ve her şey tamamdı. Hamzaoğlu bizim oyun yapımıza uygun değil dedi. Transferi yapamadık’’

Tanman: ‘’Sneijder iddialı bir takım olmasını istiyordu. Benim dönemimde takıma transfer için önerdiği isimler de oluyordu''

Tanman: ''Çünkü başarılı, istikrarlı biçimde Şampiyonlar Ligi’nde yer alan bir takımda mücadele etmek istiyor. Bu nedenle önerilerde bulunuyordu. ''

Tanman: ''Sneijder'in Çin'e gideceğini sanmıyorum. Kariyerini ön planda tutuyor. Ailesi burada mutlu; ama eğer ayrılırsa Avrupa'da iddialı bir takıma gider’’

Tanman: ‘’Sportif başarıyı dikkate alacağımız söylenmişti bana.''

Tanman: ''Galatasaray'da daldan dala geçen ve birbirini tutmayan uygulamalar var. Kulüp doğru yönetilmiyor. ''

Tanman: ''Galatasaray şu an Avrupa Ligi'ni çok önemsemiyor. Mali kriterler daha önemli. Kesin bilgiye sahip değilim''

RADYOSPOR

Tanman: ''Hamza Hamzaoğlu isteseydi Konoplyanka, Douglas ve Kalinic bugün Galatasaray forması giymiş olacaktı''

Tanman: '' Konolpyanka’yı Beşiktaş’ta istiyordu. Ama Konolpyanka Galatasaray’a gelmek istedi. Avrupa’daki başarıları ve Şampiyonlar Ligi nedeniyle bize gelmek istiyordu.''

Tanman: ''Serbest bir oyuncuydu ve her şey tamamdı. Hamzaoğlu bizim oyun yapımıza uygun değil dedi. Transferi yapamadık’’

Tanman: ‘’Sneijder iddialı bir takım olmasını istiyordu. Benim dönemimde takıma transfer için önerdiği isimler de oluyordu''

Tanman: ''Çünkü başarılı, istikrarlı biçimde Şampiyonlar Ligi’nde yer alan bir takımda mücadele etmek istiyor. Bu nedenle önerilerde bulunuyordu. ''

Tanman: ''Sneijder'in Çin'e gideceğini sanmıyorum. Kariyerini ön planda tutuyor. Ailesi burada mutlu; ama eğer ayrılırsa Avrupa'da iddialı bir takıma gider’’

Tanman: ‘’Sportif başarıyı dikkate alacağımız söylenmişti bana.''

Tanman: ''Galatasaray'da daldan dala geçen ve birbirini tutmayan uygulamalar var. Kulüp doğru yönetilmiyor. ''

Tanman: ''Galatasaray şu an Avrupa Ligi'ni çok önemsemiyor. Mali kriterler daha önemli. Kesin bilgiye sahip değilim''

RADYOSPOR

benden önce davranmışsın

bence doğru söylüyor... Bütün Galatasaray muhabirleri bile hamzaoğlu'nun Mbia , konoplyanka ve kalinici veto ettiğini söylüyor... onlarda mı yalan söyluyor ?

Kalinic'le Mbia'yı alabilirdik.Konoplyanka'yı almamız imkansızdı.O zaman konuşmadıysa şimdi hiç konuşmayacak Cüneyt efendi.Sabri hakkında dediklerini de biliyoruz sarı bıyığın.

Nr7RoQ.jpg

Kalinic'le Mbia'yı alabilirdik.Konoplyanka'yı almamız imkansızdı.O zaman konuşmadıysa şimdi hiç konuşmayacak Cüneyt efendi.Sabri hakkında dediklerini de biliyoruz sarı bıyığın.

Sabri konusu başlı başına bir skandal zaten orda hatalı... ama Sabri hakkında söylediği söz , şuanki sözlerinin yalan oldugu anlamına gelmez... yılanın asıl başı hamzaoglu...

Bu yalanlari halen yutan, kendisi ile hesaplassin. Hamza gitti, su an tutan kim bizi ? Denizli acik acik Famara, Kapuska, Benitez gibi oyunculari istedi, hic birini alamadik.

588583_37335.jpg

Galatasaray bu aciklamadan beri, transfer piyasasinda maddi anlamda rahat hareket edebilecek durumda degil.

Baskan isteseydi alirdi onun da isine geldi hamzanin yerli takintisi ve kimseyi almadi . Ben galatasarayin baskani olacagim ve herkesin bildigi eksikleri bilecegim ve hamza bunlara veto edecek ve icimizden hallederiz diyecekti öyle mi? Hamzayi odama cagirir ve derdim senin patronun kim diye? ben bu oyunculari aliyorum onlari oynatmak da sana düser ve postalardim, ama dedigim gibi dursunun da isine geldi. o efsane üclünün ikisi gitti sira dursunda

Bu yalanlari halen yutan, kendisi ile hesaplassin. Hamza gitti, su an tutan kim bizi ? Denizli acik acik Famara, Kapuska, Benitez gibi oyunculari istedi, hic birini alamadik.

588583_37335.jpg

Galatasaray bu aciklamadan beri, transfer piyasasinda maddi anlamda rahat hareket edebilecek durumda degil.

Maddi sıkıntı varsa feda yapılır , oyuncu satılır , gereksiz oyuncuların sözleşmesi feshedilir hiç birisi yapılmadı bileklik satarak borç kapanmaz bu yıl yapılan fiyasko transferler jpk , bilal , sabri + umut sözleşme uzatımı , donk , kevin kiralık olarak gönderilip fiyasko olanlar dzemali , bruma , telles kimse maddi sıkıntı var demesin çöplere para yedirmeye gelince para var forvet isteyince para yok alla alla çok ilginç :)

Maddi sıkıntı varsa feda yapılır , oyuncu satılır , gereksiz oyuncuların sözleşmesi feshedilir hiç birisi yapılmadı bileklik satarak borç kapanmaz bu yıl yapılan fiyasko transferler jpk , bilal , sabri + umut sözleşme uzatımı , donk , kevin kiralık olarak gönderilip fiyasko olanlar dzemali , bruma , telles kimse maddi sıkıntı var demesin çöplere para yedirmeye gelince para var forvet isteyince para yok alla alla çok ilginç :)

Milchmädchenrechnunglari birakin... (Sütkizi hesaplari) ona zam yapilmis, bu alinmis, onun sözlesmesi uzatilmis. Büyük resime bakin. Galatasaray 10 tane futbolcu aldi, 5 tanesine bonservis ödedi. Toplam 10 Milyon avro harcadi.
Onun disinda bir cok oyuncu kiraladi, yada satti 20 Milyon avro kazandi.

Yani transfer sezonu asaga yukari 10 Milyon + ile kapatildi.

Bunun disinda bir de yillik ücretler azaldi takimin...

Hücum oyuncusu pahalidir. Hele ki avrupada büyük liglerinden geliyor ise. Podolski´ye bayildi orada ayrilan para, baska da yoktu heralde. Podolski´nin bize maaliyeti yaklasik 15 Milyon avro. 10 tane Bilal + 5 tane Sabri + 6 tane Jem´e bedel.

Son düzenleme:
Milchmädchenrechnunglari birakin... (Sütkizi hesaplari) ona zam yapilmis, bu alinmis, onun sözlesmesi uzatilmis. Büyük resime bakin. Galatasaray 10 tane futbolcu aldi, 5 tanesine bonservis ödedi. Toplam 10 Milyon avro harcadi.
Onun disinda bir cok oyuncu kiraladi, yada satti 20 Milyon avro kazandi.

Yani transfer sezonu asaga yukari 10 Milyon + ile kapatildi.

Bunun disinda bir de yillik ücretler azaldi takimin...

Bonservis ödenmeyen oyuncularda yıllık ücret var sonuçta bedavaya oynamıyo hiç bir oyuncu heleki işe yaramaz oyuncuysa alınması böyle bi dönemde skandaldır.

Dursun ffp diye ağladığından beri alınan işe yarar oyuncu sayısı 2 carole ve linnes carole zaten oynamaya oynamaya futbolu unuttu artık fayda sağlanması zor.

10 milyon para kazanalım derken 100 milyon zarar ettik bu saatten sonra düzene girmek zor genel bi temizlik yapmadıkları takdirde yaptıkları bütün iş rezillik olarak kalıcak.

biz 8 ay önce olacakların hepsini gördük transfer forumunda boşuna evlatkolik dengetör yakıştırması yapmadık yönetimde futbolun ''F'' sinden anlamadığı için dengetörün palavralarına inanarak belkide işine gelerek görmedim duymadım bilmiyorum dedi ve bizi mahalle takımı seviyesine soktu iddda ediyorum dünyada şu anda bizi yenemeyecek bir takım yoktur amatör takım bile çok iyi motive olarak bizi zorlayabilir okadar dandik bir kadromuz var ve işin ilginç yanı bizi bu hale getirenlere birde üstüne milyon eurolar veriyoruz !!!

Bonservis ödenmeyen oyuncularda yıllık ücret var sonuçta bedavaya oynamıyo hiç bir oyuncu heleki işe yaramaz oyuncuysa alınması böyle bi dönemde skandaldır.

Dursun ffp diye ağladığından beri alınan işe yarar oyuncu sayısı 2 carole ve linnes carole zaten oynamaya oynamaya futbolu unuttu artık fayda sağlanması zor.

10 milyon para kazanalım derken 100 milyon zarar ettik bu saatten sonra düzene girmek zor genel bi temizlik yapmadıkları takdirde yaptıkları bütün iş rezillik olarak kalıcak.

UEFA sana müsade etmiyor para harcamani artik, bu sartlar ile mücadele edeceksin diye sartlar dikte ediliyor. Galatasaray´da bu sartlara uyacam diye imza atiyor. Yapilan o anlasmadan beri, Galatasaray´in maddi anlamda önü kesildi. Dursun´a yalan söylüyor diye kizabilirsin, ama görevden kacanlara ne demeli ? Nerede o büyük Baskanlar, baskan adaylari ? Galatasaray´da deniz bitince, sivistilar hemen yine.

Öyle bir algi var ki, sanki para harcayip, iyi futbolcu alsan takim garanti sampiyon olacakmis gibi :D Durum bu olsa Polat döneminde, her sene sampiyon olurduk zaten. Ama her sene fazlasi ile harcayip, boka batiyorduk. Drogba´li, Sneijder´li kadro ile sana 10 yedirdiler.

Kimyasi tutan, iyi bir takim kurmak kolay degil. Bizde Aziz gibi sürekli sike yapan da yok, isi sansa birakmayacak.

Son düzenleme:
Üst Alt