Cüneyt Tanman: "Tudor'un kredisi bitti" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Cüneyt Tanman: "Tudor'un kredisi bitti"

maxi ve sabri'nin boyunu karşılaştırıp sabri daha uzun yani daha iyi yorumunu yapan bir adam için fazla iddialı açıklamalar olmuş

Peki sorumlu olan futbolcularin kredisi nezaman bitiyor onuda bir aciklayin.

Tabi buzamana dek belki 5 TD geldi gitti ama hep onlar suclu oldu futbolcular daima görevini yerine getirdi.

kötü transferler yaptık ,takımın sönmeye başlayan ateşini alevlendirecek değil üstüne su döken adamlar geldi ve bütün gediklerimiz hala olduğu gibi duruyor kapanmadı.Levent denen şerefsiz de bunun farkında tam zamanında kaçtı.bence bomba Tudor un elinde patladı

Son 5 senede Fener'i yenmeden kapadığımız sezon yok.Bu sene bunu da başarırız ama kimsenin şüphesi olmasın.

Çok ilginç. Ben 3 - 4 senedir ligde kazandığımızı hatırlamıyorum. Ben şahsen ezeli rakip galibiyetlerinin takım açısından değil de taraftar kanadından motivasyon etkisi yaratmasına çok karşıyım. Kendi adıma Fenerbahçe maçlarının 3 puan dışında hiçbir değeri yok. Adanaspor ne ise Fenerbahçe de odur. Bu yanlışa Fenerbahçe taraftarı girmiş durumda. Biz de bu yanlışı girmeyelim. Yıllarca şampiyon olup kupalar kaldırarak kazandığımız üstünlüğü Fenerbahçe taraftarı "biz sizi yendik; bu sene bizi hiç yenemediniz; bilmem kaç senedir sahamızda bizi yenemediniz" gibi savunma mekanizmalarıyla savuşturuyorlardı. Galatasaray'ın şampiyon olduğu sene gazetelerde boy boy Fenerbahçe'nin derbi karneleri yayınlanırdı.

Umarım yeneriz; inşallah yeneriz. Bu hafta o 3 puana ihtiyacımız var.

Çok ilginç. Ben 3 - 4 senedir ligde kazandığımızı hatırlamıyorum. Ben şahsen ezeli rakip galibiyetlerinin takım açısından değil de taraftar kanadından motivasyon etkisi yaratmasına çok karşıyım. Kendi adıma Fenerbahçe maçlarının 3 puan dışında hiçbir değeri yok. Adanaspor ne ise Fenerbahçe de odur. Bu yanlışa Fenerbahçe taraftarı girmiş durumda. Biz de bu yanlışı girmeyelim. Yıllarca şampiyon olup kupalar kaldırarak kazandığımız üstünlüğü Fenerbahçe taraftarı "biz sizi yendik; bu sene bizi hiç yenemediniz; bilmem kaç senedir sahamızda bizi yenemediniz" gibi savunma mekanizmalarıyla savuşturuyorlardı. Galatasaray'ın şampiyon olduğu sene gazetelerde boy boy Fenerbahçe'nin derbi karneleri yayınlanırdı.

Umarım yeneriz; inşallah yeneriz. Bu hafta o 3 puana ihtiyacımız var.

2011-2012:Galatasaray 3-1 Fenerbahçe
2012-2013:Galatasaray 2-1 Fenerbahçe
2013-2014:Galatasaray 1-0 Fenerbahçe
2014-2015:Galatasaray 2-1 Fenerbahçe
2015-2016:Galatasaray 1-0 Fenerbahçe (Kupa Finali.)

Bu sene yenemezsek 5 sezon aradan sonra Fener'i yenemeden sezonu kapamış olacağız.

Üst Alt