Cyberpunk 2077 - Sayfa 24 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Sherlock - Crimes and Punishments'ın 2 chapterını oynayabildim henüz sadece. Oyuna etkin aksiyon anlamında çok az ama mantık yürütme açısından fena olmamış. 3 case çözdüm birisi çok başarılıydı.

Aldıklarım genelde eski oyunlardı sonra oynarım deyip deyip yıllardır oynamadıklarım yani yeni değiller genelde.

Şunları almışım:

Broken Sword serisi 1-2-3ü aldım sanırım
Bathman'ın arkham serisini aldım
Wolf Among us
The vanishing of ethan carter
Soma
Disco Elysium
Her Story
Fahrenheit
Beyond 2 souls (son iki oyunu oynadım da pcde ucuzken bunu da alayım dedim)

Bir de Portalın 2sini oynamamıştım.
Wolf among us benim hoşuma gitmişti tarzını seversen o firmanın benzer formatta baya oyunu var. Fahrenheit efsanedir zaten ama bir daha o şekilde oynanışı olan oyun görmedim, tam film gibi yapmışlar. Zaten start game yerine start movie yazıyordu ana menüde yamulmuyorsam. Grafikler falan patatestir yalnız.

Broken Sword adventure stili oynamadım ama iyi olduğunu biliyorum oyunun. Tarz hoşuna giderse benzer şeyler önerebilirim. Bir de L.a. noire oynuyordun herhalde o oyun da çok hoşuma gitmişti ama benzeri çıkmadı sonradan.

Güzel liste admirim teşekkürler (y)

Her Story ve Sherlock ilgimi çekti. Her Story'i yapan adam Silent Hill: Shattered Memories'in yaratıcısıymış aynı zamanda. O oyunda zamanın ötesinde detaylar vardı. İlgimi cezbetti.

Eğer güncellemeleri beklemek istemiyorsanız iade hakkına sahipsiniz. PSN ve Xbox iade sistemleri üzerinden paranızı geri alabilirsiniz. Kutulu versiyona sahip olanların da ilk başta perakendecisi ile iletişime geçmesi belirtildi. Sorun yaşanması halinde helpmerefund@cdprojektred.com adresine mail yollayabilirler. Bugünden itibaren 21 Aralık'a kadar CD Projekt RED ile iletişime geçebilirsiniz.

oynayip bitirip geri veren cok olacaktir kesin

Wolf among us benim hoşuma gitmişti tarzını seversen o firmanın benzer formatta baya oyunu var. Fahrenheit efsanedir zaten ama bir daha o şekilde oynanışı olan oyun görmedim, tam film gibi yapmışlar. Zaten start game yerine start movie yazıyordu ana menüde yamulmuyorsam. Grafikler falan patatestir yalnız.

Broken Sword adventure stili oynamadım ama iyi olduğunu biliyorum oyunun. Tarz hoşuna giderse benzer şeyler önerebilirim. Bir de L.a. noire oynuyordun herhalde o oyun da çok hoşuma gitmişti ama benzeri çıkmadı sonradan.

Güzel liste admirim teşekkürler (y)

Her Story ve Sherlock ilgimi çekti. Her Story'i yapan adam Silent Hill: Shattered Memories'in yaratıcısıymış aynı zamanda. O oyunda zamanın ötesinde detaylar vardı. İlgimi cezbetti.

Wolf Among Us'ın hiçbir mekaniği yok ama hikayesi çok iyiydi gerçekten. Bir ara tekrar mı oynasam diye düşünüyorum. Adamlar oyunun 2.cisini duyurdu iki hafta sonra firma iflas verdi :d

Pc versiyonunu satın almıştım,oyunu beğenmedim. Belli aralıklarda bug yaşıyorum, pc'den kaynaklı olabilir. İlk çıktığında koruma olmayacağını yeni öğrenmiştim. Öyle mükemmel böyle mükemmel denilmesi şaşırtıcı. Ps versiyon güzel olabilir.

Her oynamaya calisip 10 dakika icinde kapattigim oyun , bir sekilde beni icine cekemedi ,fazla robotik ,garip,akici degil oyuncu gelistirme menusu cok karmasik. begenmeye calisyorum lakin sorun bendemi yoksa oyun beni icine mi cekemedi cozemedim daha

Üst Alt