D Grubu M:2 | Çek Cumhuriyeti 2-2 Hırvatistan | M.S | 17 Haziran - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

D Grubu M:2 | Çek Cumhuriyeti 2-2 Hırvatistan | M.S | 17 Haziran

Ohhh gol attılar vallahi :) hiç beklemiyordum. Maç şimdi ilginç bir hal alabilir. Modric de çıktı

Aslolan Galatasaray !!!

Normalde biz bu Cekleri yeneriz. Ama ilk maca gore konusursak bizde ne yaptigimizi henuz bilmiyoruz. Bu aksam Ispanya maci cok onemli. 1 puan icin oynamaliyiz. Ozaman son macta Cekleri de yenersek 4 puan ile gruptan cikabiliriz.

Olaya çok iyi niyetli bakmışsın be renktaş

Bizim ilk maç benim gözümü çok korkuttu

Sent from my iPhone using Tapatalk

Hırvatistan'ı da fazla şişirmemek gerek. Evet iyi takım ama oynadığı takımlar Türkiye ve Çek Cumhuriyeti. Hırvatistan'ın esas gücü İspanya maçından sonra ortaya çıkacaktır. Aslında bizim grubu birinci ve ikinci bitiren Çekleri ve İzlanda'yı görünce nasıl bir gruptan çıktığımızda belli oluyor. Hollanda'yı karıştırmıyorum çünkü Hollanda futbolunda adeta bir iç savaş var. Gerçi burada olsalar bu üç takımdan da daha iyi iş yaparlardı o da ayrı.

Fatih Terim kadroyu acikladi, gene ayni defans ile orta saha. :(

Maalesef rezil kadro. Normal takımlara karşı top bile tutamıyoruz Burak ile şimdi ama rakip İspanya

Topla oynama yüzdesi %72 falan olur İspanyanın artık

Dünde dedim bizim forvetler çöp. Biri kargaların yedeği biride çinde bile oynayamayan burak :red:

Yuhhh adamı öldüreceklerdi
Sent from my iPhone using Tapatalk

Fransa rezalet bir organizasyon düzenlemiş. Bir de önlemler üst düzeydeydi terör tehlikesi nedeniyle. Üst düzey buysa düşüğünü düşünemiyorum

Üst Alt