Dağ 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Dağ 2

MV5BMDdkMjI3YzctYjJiZC00NzljLWJhMTItMWEwMDU0YjJlMjI3XkEyXkFqcGdeQXVyMjMwMjUzNDQ@._V1_SY1000_CR0,0,699,1000_AL_.jpg

Vizyon Tarihi: 4 Kasım 2016
Yapımı: 2016 - Türkiye
Tür: Savaş, Dram
Süre: 90 dk.
Yönetmen: Alper Çağlar
Yapımcı: Alper Çağlar
Bütçe: 1.700.000 TL
Oyuncular: Çağlar Ertuğrul, Ufuk Bayraktar, Murat Serezli, Ahu Türkpençe, Atılgan Gümüş, Murat Arkın, Emir Benderlioğlu, Ahmet Pınar, Armağan Oğuz, Açelya Özcan, Bedii Akın.

Konu:

Oğuz ve Bekir'in askerde yaşadıklarının üzerinden 6 sene geçmiştir. İlk filmde teröristlerin elinden kurtulmayı başaran iki arkadaş, yıllar sonra özel bir görev için Özel Kuvvetler 8. Muharebe Arama Kurtarma Timi'ne (MAK) katılır. Timin özel görevi ise Kuzey Irak'ta bir terör örgütü tarafından kaçırılan gazeteci Ceyda Balaban'ı kurtarmaktır. Ancak bu sefer düşman geçmişteki gibi bir tane değildir. MAK'ın karşısında bu acımasız coğrafyada birbiriyle çatışan birden fazla kuvvet vardır ve işler bu sefer hiç olmadığı kadar zordur.

DAĞ 2 - 2. Fragman (4 Kasım'da Sinemalarda) - YouTube

İzleyeniniz var mı? Çok beğenilmiş ilk aldığım tepkilere gore.
Yarin gitmeye çalışacağım.
IMDB de sabah 10bin civarinda oylamayla 10/10du.

XT1033 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

O kadar iyi mi yav ?

İlkine nefes beklentisiyle gitmiştim ama karşılamamıştı beklentimi... Kötü müydü ? Değildi ama bir nefes'te değildi bence. İkincisini anormal övüyorlar, haftasonu gidelim bakalım nasılmış.

İlk kader diye bir filmini izlemiştim bu ufuk bayraktarin. Adam harika oyuncu

Envoyé de mon InFocus M808 en utilisant Tapatalk

Mükemmel bir filim her saniyesini gözümü kırpmadan izledim. serinin 3 olmalı bence ayrıca sinema çıkışında askerlik standı açsalar hiç düşünmeden herkes kayıt yaptırır :)

Üst Alt