Daha kimsenin dokunmadıgı puanlar var. Nedir bu karamsarlık? - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Daha kimsenin dokunmadıgı puanlar var. Nedir bu karamsarlık?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Daha kimsenin dokunmadıgı 70+ puan var, nedir bu karamsarlık?

Benim anlamadığım neden şampiyon olmak istiyorsunuz ki?

Bu basiretsiz yönetim kalsın diye mi?

Haldun Üstünel'e, Özgörkey'e yapılan vefasızlık yanlarına kar kalsın diye mi?

Adnan Sezgin'in borusu ötmeye devam etsin diye mi?

Servet gibi ahlak yoksunu futbolcular bu kulüpten milyon eurolar kazanmaya devam etsin diye mi?

"Avrupa Fatihi" Galatasaray, "Teknik Direktör Değirmeni" olsun diye mi?

Anlatacak olan beri gelsin.

Benim anlamadığım neden şampiyon olmak istiyorsunuz ki?

Bu basiretsiz yönetim kalsın diye mi?

Haldun Üstünel'e, Özgörkey'e yapılan vefasızlık yanlarına kar kalsın diye mi?

Adnan Sezgin'in borusu ötmeye devam etsin diye mi?

Servet gibi ahlak yoksunu futbolcular bu kulüpten milyon eurolar kazanmaya devam etsin diye mi?

"Avrupa Fatihi" Galatasaray, "Teknik Direktör Değirmeni" olsun diye mi?

Anlatacak olan beri gelsin.

çok saçma bir düşünce tarzın var. sanki Türk meclisindeki herkes ülkesini seviyor o zaman ülkede bölünsün sırf onlara inat ??

galatasarayı yöneticileri futbolcuları için seviyorsan avatardaki metin oktay resmini kaldır bence ... başında kim olursa olsun oynayanıda kim olursa olsun (inamoto,saidou,iliç) o formanın altında olduktan sonra şampiyonluğu hakediyordur..

iyi o zaman maçlara gitmeyelim storeye gitmeyelim takıma sahip çıkmayalım sampiyonluğunu istemeyelim.... ee ozaman fbliden ne farkn olurr

Önce bir tutarlı yazmayı öğren, Galatasaray'ı sevmek başka, Galatasaray'daki yöneticiyi sevmek başka, futbolcuyu sevmek bambaşka. Bir üyenin avatarının ne olacağona ne zamandan beri diğerleri karar veriyor?

Türk meclisindeki herkesin ülkesini sevip sevmemesinden bana ne? Bunun konumuzla alakası ne?!

Bazı değerler, Galatasaray'ın şampiyon olmasından daha önemlidir. Biz Galatasaray'ı şampiyon olduğu, UEFA'yı aldığı için sevmedik. Bu değerlere haiz bir kulüp olduğu için sevdik.

O store'a (storeye değil) gitmiyor dediğin Fenerbahçe taraftarı en kötü günde bile gidip Fenerium'dan alışveriş yapıyor, takım en kötü zamanda 25000 kişiye oynuyor. Elmayla armutu kıyaslıyorsun farkında değilsin.

Git bi elini yüzünü yıka sonra tekrar oku mesajımı.

En gec 1.5 sene icinde secim olucak. Galatasaray sampiyon olsada olmasada, 2. olsada olmasada, Türkiye kupasını alsada almasada ne Adnan Polat bırakır gider, nede Ali Dürüst adaylıktan cekilir.

Burada cıkan sonuc belli, önce can sonra canan.

En gec 1.5 sene icinde secim olucak. Galatasaray sampiyon olsada olmasada, 2. olsada olmasada, Türkiye kupasını alsada almasada ne Adnan Polat bırakır gider, nede Ali Dürüst adaylıktan cekilir.

Burada cıkan sonuc belli, önce can sonra canan.

çok doğru yazmışsın arkadaşım bravo..;) gerekli mesaj verildi..

Cevap: Daha kimsenin dokunmadıgı puanlar var. Nedir bu karamsarlık?

Bence takımın ahengini bozacak bir transfer yapmazsak şampiyon olabiliriz. Trabzonspor önümüzdeki iki maçını kaybetse, biz de kazansak. Lider ile aramızdaki puan farkı 10 oluyor. Bu da yarım sezonda kapanmayacak bir rakam değil.

Bence takımın ahengini bozacak bir transfer yapmazsak şampiyon olabiliriz. Trabzonspor önümüzdeki iki maçını kaybetse, biz de kazansak. Lider ile aramızdaki puan farkı 10 oluyor. Bu da yarım sezonda kapanmayacak bir rakam değil.

Trabzon iki maç kaybedince lider olmuyor ama ki kaybetmez zaten.

nasıl kaybetmez ya bir kere hiç deplasmanda maç yapmadılar en 10 puan kaybederler ama bizim için geçti tabi önümüzde iddalı takım çok fazla var biri olmazsa diğeri olur

Sezon içi hiç maç kaybetmezler demedim doğru anlayın.Ayrıca geçmişte 7 mağlubiyet almış takımların sırasına bakın daha alacağımız mağlubiyetler var.Sıramızı az çok kestiriyorum

2 devre bütün maçları kazansak bile 77 puan yapar.Ben bu sene 75.5 puan alanın şampiyon olcağına inanıyorum.Yani 76 puan şampiyon yapar kısaca.Ama biz bundan sonra bütün maçları kazansak bile 77 puan toplayabiliyoruz.Yani kısaca imkansız.Ama bakıldığında lig 2.cisi ile 11 puan fark var.Bu farkı kapatmak için ise önümüzde ki dişli 4 rakip(Kayseri,Beşiktaş,Fenerbahçe,Bursaspor)'un toplam:37 puan kaybetmesi lazım.Tabi biz sürekli kazanırsak.Kısaca biz tek tek düşünüp kazanabileceğimiz kadar maç kazanarak(mümkünse bundan sonra en az 3-4 haftası üst üste) maç kazanmalıyız,bakalım ondan sonra ne olur.

Ligde kalan son 2 maçımız ve 2.yarının ilk maçı olan Sivas maçı nispeten kolay takımlar ile.Bunları alırsak zaten 29 puanımız olacak.Tabiki kötü ama en azından Kayseri,Beşiktaş'tan 2'siyle fark 2-3 sınırına gelebilirse ilk 3-4 için yarışabiliriz.

2 devre bütün maçları kazansak bile 77 puan yapar.Ben bu sene 75.5 puan alanın şampiyon olcağına inanıyorum.Yani 76 puan şampiyon yapar kısaca.Ama biz bundan sonra bütün maçları kazansak bile 77 puan toplayabiliyoruz.Yani kısaca imkansız.Ama bakıldığında lig 2.cisi ile 11 puan fark var.Bu farkı kapatmak için ise önümüzde ki dişli 4 rakip(Kayseri,Beşiktaş,Fenerbahçe,Bursaspor)'un toplam:37 puan kaybetmesi lazım.Tabi biz sürekli kazanırsak.Kısaca biz tek tek düşünüp kazanabileceğimiz kadar maç kazanarak(mümkünse bundan sonra en az 3-4 haftası üst üste) maç kazanmalıyız,bakalım ondan sonra ne olur.

Ligde kalan son 2 maçımız ve 2.yarının ilk maçı olan Sivas maçı nispeten kolay takımlar ile.Bunları alırsak zaten 29 puanımız olacak.Tabiki kötü ama en azından Kayseri,Beşiktaş'tan 2'siyle fark 2-3 sınırına gelebilirse ilk 3-4 için yarışabiliriz.

Bu sezon iddialı takımlar çoğaldı 65-70 arası puan alanın Şampiyon olacağını düşünüyorum. Sadece kendi maçlarımıza bakarsak, her maçı final havasında oynarsak şampiyon olabiliriz.

Al sana bir puan kayıbı daha, 2.lik icin hala dalga gecicek olan var mı?

Sayısını bile hatırlamadığım hafta ve maçtan sonra ilk defa Kasımpaşa'yı yenen bir takım taraftarı olarak karamsar olmamız çok doğal.. Değil şampiyonluk ikincilik bile büyük hayal bence.. Umarım sürpriz olur da bu yazdıklarımdan utanırım.

Al sana bir puan kayıbı daha, 2.lik icin hala dalga gecicek olan var mı?

2. olmak için, TTArena'da Fener-Trabzon-Beşiktaş 3 maçtan 9 puan kesin gerekiyor, Bursa-Kayseri gibi takımları da yenmek gerekiyor. Yani şuan ki mevcut kadroyla imkansızın imkansızı. Takviyelere göre değerlendirmek daha doğru olur.

Besiktasla deplasmanda oynayacagız, zaten pek farkta yaratmıyo acıkcası. Feneri Hagi cözer tahminim. Trabzonuda mutlaka yeneriz, bunun aksi ihtimali bile yok. Eger ki 2. haftadaki Bursa deplasmanını kayıpsız atlatırsa takım, ligde 2. olma ihtimalininde ötesine cıkabilirim kendi adıma. Tabi devre arasındaki hamlelerde bunda etki olucak.

Transferdeki ilk hamle bir kere kaleyi saglama almak olmalı. Yönetimin ne yapıp edip yerli statüsünde oynayabilecek, en az Serdar Kulbilge veya Kenan Hasagic kalitesinde bir kaleci transferi yapması gerekiyo. Ufuk veya Aykuttan biri kalede olucaksa kapatın gitsin konuyu.

Besiktasla deplasmanda oynayacagız, zaten pek farkta yaratmıyo acıkcası. Feneri Hagi cözer tahminim. Trabzonuda mutlaka yeneriz, bunun aksi ihtimali bile yok.

Ustad ne yaptin. 3 takimi tek celsede silmissin. Hele Trabzon yorumun cok talihsiz. Trabzon bu haliyle bizi evire cevire yener.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt