Daha Ne Bekliyorsunuz Takımdan? Haydi Store'lara! - Sayfa 14 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Daha Ne Bekliyorsunuz Takımdan? Haydi Store'lara!

Cevap: Daha Ne Bekliyorsunuz Takımdan? Haydi Store'lara !

Bu konu uplanmalı...

Evet arkadaşlar daha hala bekleyen var mı? Herkes bütçesi doğrultusunda bir şeyler almalı..

Denilene göre 50 bin forma bitmiş 2 gün içinde..Belki herkes forma alamayabilir ama iğneden ipliğe herşey satılmakta mağazalarda...

İnternet sitesinden 100 liralık alışveriş yaptım geçen hafta. Bir tane de forma alacağım tamamdır şimdilik. Çok güzel kupa bardaklar var bu arada. Forma alamayan gönlünden koptuğu kadar alışveriş yapsın, normal hayattaki ihtiyaçlarında başka yerden alacağına Store'dan alsın, destek olsun. Herkes elinden geldiği kadar yapsa bile uçar satışlar.

Renktaşlar kırmızı formayı nasıl alabilirim İnternet sitesinde tükenmiş şu anda İstanbul'da değilim

2-3 tane alıcaksan parayı gönder bana.Ben alır adresine kargolarım renkdaş.

Bu konu uplanmalı...

Evet arkadaşlar daha hala bekleyen var mı? Herkes bütçesi doğrultusunda bir şeyler almalı..

Denilene göre 50 bin forma bitmiş 2 gün içinde..Belki herkes forma alamayabilir ama iğneden ipliğe herşey satılmakta mağazalarda...

Kesinlikle katılıyorum eğer gs storelerde var ise, günlük ihtiyaçlar bile store dan alınmalı. Herkes bütçesi çerçevesinde alışveriş yapmalı destek olmalı.

Alış veriş yaptığım için bir dergi hediye olarak kazanabilirim. Fakat yurt dışında kaldığım için benim için bir anlamı kalmıyor.

Eğer fiş numarası ve şifreyi isteyen biri varsa benimle özelden irtibata geçebilir.

Eski üyelerimize haksızlık olmasın diye renkdaşımın en az 1500 mesajı olması şart.

screenshot20120807at205.png

Alış veriş yaptığım için bir dergi hediye olarak kazanabilirim. Fakat yurt dışında kaldığım için benim için bir anlamı kalmıyor.

Eğer fiş numarası ve şifreyi isteyen biri varsa benimle özelden irtibata geçebilir.

Eski üyelerimize haksızlık olmasın diye renkdaşımın en az 1500 mesajı olması şart.

screenshot20120807at205.png

Mutlaka almak isteyen arkadaşlar olacaktır. Güzel bir jest olmuş...

Ümit-Durmuş bey Bu Davranışınızı Tebrik Ediyorum.

Hadi genç ve öğrenci arkadaşlar. Öncelik sizin.

04082012173600_4071.jpg
Yeni gördüm bu Metin Oktay tshirtünü çokta hoşuma gitti almak nasibiyle.

Hem başlık canlansın hem de bir soru sorayım.

Gsstore'dan daha önce alışveriş yapan arkadaşlar, siparişler kaç günde geliyor ? Ayrıca bende Ümit Bey gibi hatıra dergisini almayı düşünmüyorum. İsteyen renkdaşlardan birine hediye edebilirim. Saygılar.

Cevap: Daha Ne Bekliyorsunuz Takımdan? Haydi Store'lara

sneijder forması offff offffffffffff daha ne olsun işte yıllar boyunca saklanacak bir hatıra

Üst Alt