Daha Ne Bekliyorsunuz Takımdan? Haydi Store'lara! - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Daha Ne Bekliyorsunuz Takımdan? Haydi Store'lara!

Cevap: Daha Ne Bekliyorsunuz Yönetimden ? Haydi Store'lara !

Forma değil ama bugün Store'dan bir t-shirt aldım.Fırsat buldukça Store'un müdavimi olmaya devam:D

Forma değil ama bugün Store'dan bir t-shirt aldım.Fırsat buldukça Store'un müdavimi olmaya devam:D

Zaten diger gsstore urulerinin formalardan daha cok katkisi var sanirim ama tam bilmiyorum:) ...Izmire doner donmez gidicem store forma alicaz 2-3 tane ;) Hucuuum :happy0025:

37 milyonum var.Dün iddia yattı.Tutsaydı forma alıcaktım.Neyse bugünde oynayacağım.Çok inandığı süprizi olan var mı?:D

İnternetten alışveriş yapmadığım için bilmiyorum.Siteden ürün almak için neler yapmalıyım?

yok o değilde bugün storedeydim.bayanın biri beni çalışan sandı bunlar yenı sezon formalarmı dedi evet dedim.9 elano alacam dedi.ama malasef bizim store futbolcuların formasını yapıp koymama geleneğini sürdürüyor.böle saçmalık olamaz.ama senelerdir böyle bu senede deişmemiş üzüldüm doğrusu

forma almıcam bu sene ama elanonun t-shirt ü çıkacağını duydum. eğer çıkarsa hemen store a kosup 1 elano 1 kewell 1 baros bide we have a history t-shirt ü alıcam :D formada kırmızı formamız cıkınca alıcam

Almanya'da GSSTORE yok neyapacam ya alamiyorum internetten'de almaya korkuyorum bi arkadas yazmis iki katina geliyo diye fiyat.

arkadaşlar hakikaten yönetim bize layık oldu bence bizde onlara layık olmalıyız. ben şahsen gücüm yettiği kadarıyla şunları yaptım 2 gün içinde. gs dergisine 1 senelik abone oldum. kendime ve eşime de forma aldım. zaten genelde çok aksi bir işim olmadıkça da maçlara da gitmeye çalışıyorum. herkesi desteğe çağırıyorum...

Ana Sayfa > Siparişlerim

Kargolandı 30 Temmuz 2009 Perşembe 17:43 65 YTL

* Yukarıdaki listede son on siparişiniz görüntülenmektedir.

Syn. Kenan ÖZTEM,

Sepetinizde ürün yok.

Takımdaşlarım bugün kız arkadaşım bana Mor ve Parçalı formayı aldı.Kendisi hasta bir fenevbahçelidir.Ama iddaa işte ne yaparsın. :D arkasındada ülker-10-ezgiyağız yazıyor.Ne yapalım tek isteği buydu :DYeni fontla hoş durdu diyebilirim :) Bir fenevbahçeli GALATASARAYımza 200 milyon kadar kazandırmış oldu :p

Üst Alt