Dalga mode ; "ON" - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Dalga mode ; "ON"

Cevap: Açıl Antu Açıl!

antu'da üyeliği olan birisi yok mu aramızda , varsa kullanıcı adı ve şifresini bana mesaj atabilir mi :p biraz eğlence olur :asd:

Cevap: Fenerin 5 dakikalik Sampiyon kutlamasi

7630_132866736964_120944911964_3026170_6817144_n.jpg

antudan birkaç mesaj:

aynı şeyi bizde Cafede yaşadık bjk 2. golü attı dediler hepimiz sevindik ama sonra kahrolduk.

eve gelirken sinirden deliriyordum gslinin biriside 4. kattan bursa diye bağırınca onu taşladık dahada sinirlendim sivil polisler gelmeseydi o **** oğlu **** altına yapacaktı.

daum seni Allah nasıl biliyorsa öyle yapsın o guiza denen ne olduğu belirsiz kişiyi o kadar süre sahada tuttun ya‚ bizide böyle kahrettin iti köpeği sevindirdiniz yazıklar olsun.

Cevap: Iki saat sonra UEFA Kupasinin yildönümü. Galatasaraylilar ve Bursalilar El Ele

Bize düşen görev seneye ondan birtane daha almak :)

antudan:

30 yıldır türkiye kupasını alamıyoruz‚ ‚ ortaga´ya korkak tavuk pankartı açıyoruz‚ başka bir pankartı ters açıyoruz‚ şampiyon olmadığımız halde şampiyonluğa seviniyoruz. hakikaten komik bir camiayız. millet boşuna dalga geçmiyor. ama ananı babanı değiştiremezsin ya‚ fenerbahçe sevgisi de böyle işte gitmiyor insanın içinden. Allah hepimize biraz akıl fikir ve şans versin ne diyim. şimdi yapacak bir şey yok‚ yaz aylarından itibaren revizyonlar başlar‚ yine şampiyonluk hedefiyle yeni sezona gireriz. tabi şampiyona da hakkını vermek lazım. tebrikler bursaspor büyük iş başardın‚ helal olsun.

antudan:

rezil olduk trabzon baskanı kendisiyle roportaj yapan gazetecilere sizde icerde anons yapanlar kadar amatorsunuz diye fırca atıyo televizyonda..rezillik baska birsey degil

antudan:

30 yıldır türkiye kupasını alamıyoruz‚ ‚ ortaga´ya korkak tavuk pankartı açıyoruz‚ başka bir pankartı ters açıyoruz‚ şampiyon olmadığımız halde şampiyonluğa seviniyoruz. hakikaten komik bir camiayız. millet boşuna dalga geçmiyor. ama ananı babanı değiştiremezsin ya‚ fenerbahçe sevgisi de böyle işte gitmiyor insanın içinden. Allah hepimize biraz akıl fikir ve şans versin ne diyim. şimdi yapacak bir şey yok‚ yaz aylarından itibaren revizyonlar başlar‚ yine şampiyonluk hedefiyle yeni sezona gireriz. tabi şampiyona da hakkını vermek lazım. tebrikler bursaspor büyük iş başardın‚ helal olsun.

:asd:

antu : istatistik

kaleye 25 şut 13 ü kaleyi bulmuş

15 korner rakip takımın 1

böyle bir maç daha önce ben izlemedim

izleyen varsa söylesin

herneyse

sonuç şu bence

GUIZA yüzünden kaybedilmiş bir şampiyonluk

DAUM LA BERABER GİTMELİDİR

Üst Alt