Dany Achille Nounkeu Resmen Galatasaray’da - Sayfa 62 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Dany Achille Nounkeu Resmen Galatasaray’da

Cevap: Dany Achille Nounkeu Resmen Galatasaray’da

Dany Gaziantep'de iyi işler yaptı ama şimdi oynayacağı takım Galatasaray uyar mı uymaz mı, izleyip göreceğiz ...

Türkiye Ligi'nin açık ara en iyi defans oyuncusu.

İlk 11'in bankosu olur. Muhtemelen Ujfa reiz bu sezon bol bol kenardan maç izler.

Şampiyonlar Ligi'nde büyük piyasası olacağını düşünüyorum bu arkadaşın.

Yıllardır hayalini kurduğumuz tip komple defans oyuncusu.

2 sezonda Antep'de 8-10 maçını izledim. Hızlı, çevik, güçlü, hava toplarında etkili, topa müdahaleleri üst düzey, tekniği bir defans oyuncusu için mükemmel, atak başlatma konusunda takıma kademe atlatacak yetenekte. Defansa liderlik ve yer tutma açısından "çünkü bu konular biraz da takıma uyumla alakalı" Galatasaray'a ne katar onları da gördükten sonra belki kendisini Avrupa'nın önemli stoperleri arasında göstermeye dahi cürret edebilirim.

Açıkcası beni flaş transferlerden çok daha mutlu eden bir isim olmuştur.

Ünal Başkan da sözünün arkasında.

Hatırlayalım ne demişti? Yaşı ilerlemiş oyuncu düşünmüyoruz eğer böyle bir isim transfer edersek büyük kaza olarak niteleyebiliriz.

Sonuç olarak çok uygun fiyata bence üst düzey, henüz sadece bir kesim tarafından ne kadar iyi olduğu farkedilmiş taş gibi topçu aldık.

Rijkaard olsa şimdi Dany'i Melo'nun yerine felan oynatıp rakibi şaşırtmayı düişünürdü :D

[video=youtube;omgwZffqDSs]https://www.youtube.com/watch?v=omgwZffqDSs&feature=related[/video]

alın bunu izleyin GSTV

:D

İyi ki Fatih hoca var..

Hiçbirinin genç yetenekleri oynatmaya yüreği yetmedi..

O övdüğümüz Bülent Kaptanın bile..

Unutmaki Terimde genc oyuncu.oynatamadi ne zamanki Servet ve gokhan ayni anda sakatlandi mecburiyetten Semihi oynatmak zorunda kaldi.

Hazirlik maclari disinda paf takimdan kimseyi oynatabildimi?Turkiye kupasinda bile cesaret edemedi.

Unutmaki Terimde genc oyuncu.oynatamadi ne zamanki Servet ve gokhan ayni anda sakatlandi mecburiyetten Semihi oynatmak zorunda kaldi.

Hazirlik maclari disinda paf takimdan kimseyi oynatabildimi?Turkiye kupasinda bile cesaret edemedi.

Zaten Servet ve Gökhan'ı sakatlık olmadan kenarda oturtsaydı ve Semih hata yapıp maç kaybettirseydi ipe çekerlerdi adamı, Adana maçında da gayet oynattı diye hatırlıyorum gençleri ama? hepi topu 2 tane kupa maçı oynadık zaten

Üst Alt