danyal artemis - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

danyal artemis

Sanayi de bi ibneye denk gelmediğimiz kalmıştı o da oldu. Arabayı sanayiden almaya gidecektim bugün ama saat 22.30 oldugu için adam dükkanı kapattı tabi, bana anahtarı karşıdaki tekele bıraktım oradan al dedi usta.

Gittim tekele kapıya tıklattım açan yok ama tekel demeye bin şahit ister. Bildiğin gecekondu. Camlarda mor perdeler falan asılı. Ben tam gidiyordum bi adam açtı kapıyı buyur kardeş dedi. Anahtar burdaymış benim süleyman usta söyledi dedim. Aynen bende buyur içeri veriyim dedi tekele girdim adamın tipte bi ibnelik var saçlar sapsarı kıvırtarak yürüyor 50 li yaşlarda bi oğlan. Aldım anahtarı çıkıyorum dükkandan, seslendi arkamdan nereye kardeş diye, anlamadım dedim. Saat daha erken napıcan gidip, oturalım sana arkadaşlık yapıyım hoş sohbet ederiz diyor. Yok birader benim işim var dedim çıktım.
Bu Bodrum’un insanı niye böyle ya

Sokakta gördüğüm her kel ve şişkoyu Danyal zannediyorum sürekli arkama bakarak yürüyorum. Ben haketmedim bu davranışı önce ismimi kirlettiniz sonra cismimi

Danyal kel değil.

Hafif seyrek, kısa saçlı. İri gözlü. Kirli sakallı. Buğday tenli. Kalıplı biri.

Genelde tişört üstüne gömlek giyer. Şapka takmayı sever. 50’lik beyaz motoruyla dolaşır Bodrum sokaklarında. Özellikle Merhaba Otel çevresinde.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Danyal kel değil.

Hafif seyrek, kısa saçlı. İri gözlü. Kirli sakallı. Buğday tenli. Kalıplı biri.

Genelde tişört üstüne gömlek giyer. Şapka takmayı sever. 50’lik beyaz motoruyla dolaşır Bodrum sokaklarında. Özellikle Merhaba Otel çevresinde.

Bir gün ev adresime dildo göndereceksin diye çok korkuyorum.

GscimbomMobile

Bir gün ev adresime dildo göndereceksin diye çok korkuyorum.

GscimbomMobile

Tshirt üstü gömleği nası tutturdun ciddi şoktayım bu arada günlerdir tshirt üstü gömlek takılıyom malum havalardan dolayı.

GscimbomMobile

Unutuyorsun bazen kim olduğumu 🕵️‍♂️

images

Üst Alt