# Dario Saric | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Dario Saric

Antalyaspor'un Boşnak orta sahası. Boşnak olmasına rağmen İtalyan diyebiliriz çünkü doğma-büyüme İtalya'da kalmış. Antalya ile ilk defa yurtdışına çıkmış. Oyuncu aslen Palermo oyuncusu bonservisi orada. Haji Wright'ta 1 sene kiralık oynadı herkes uyudu antalya 1.5 milyon bonservis ödeyip aldı sonra 9 milyona sattı. Dario Saric en azından rotasyonda ciddi verim verir. Fiziği çok iyi, tempolu, şutları, ceza sahasına orta saha olarak girmesi vs ile büyük takımda oynayacak kapasitede

Düşünülebilir ama mevki pek uymuyor. Öncelikle hem Torreira, hem Kaan' ı yedekleyecek biri lazım, uymaz. Orta sahayı üçlemeyi de hoca tercih edeceğe benzemiyor. Fikir yürütebilecek kadar izlemediğim için direkt 10 oynayabilir mi bilemiyorum.

Antalyaspor şu an kiralık oynuyor fakat 1.2 m euro opsiyonu var alacaklar diye tahmin ediyorum satacak olsalar bile muhtemelen 3 m euro ve üstünü isterler bu şartlarda da zor diyorum.

Saric'i rotasyonda isterim ama gerek yok Eyüp Aydın, Gökdeniz, Efe Akman gibi gençler varken onlara şans verelim.

Antalyaspor şu an kiralık oynuyor fakat 1.2 m euro opsiyonu var alacaklar diye tahmin ediyorum satacak olsalar bile muhtemelen 3 m euro ve üstünü isterler bu şartlarda da zor diyorum.

Saric'i rotasyonda isterim ama gerek yok Eyüp Aydın, Gökdeniz, Efe Akman gibi gençler varken onlara şans verelim.
Antalyaspor, Süper Lig ortalamasinin üstünde satis becerisine sahip. Hem yasli hem genc oyunculardan zaman zaman para kazaniyorlar. Kiraladiklari Buksa'nin satin alma opsiyonu 4.5 milyon euro'ymus. Onu sezon sonu kadroya dahil edip hemen baska bir takima satabilirler -> Elde edilen farkla Saric'i alabilirler.

Bizde harikalar yaratabilecegini düsünmüyorum. Hasan Arat bile ilgi göstermez muhtemelen.

2018 Sandro
2019 Doukara
2022 Mukairu
2023 Fernando
2023 H.Wright

Antalyaspor, Süper Lig ortalamasinin üstünde satis becerisine sahip. Hem yasli hem genc oyunculardan zaman zaman para kazaniyorlar. Kiraladiklari Buksa'nin satin alma opsiyonu 4.5 milyon euro'ymus. Onu sezon sonu kadroya dahil edip hemen baska bir takima satabilirler -> Elde edilen farkla Saric'i alabilirler.

Bizde harikalar yaratabilecegini düsünmüyorum. Hasan Arat bile ilgi göstermez muhtemelen.

2018 Sandro
2019 Doukara
2022 Mukairu
2023 Fernando
2023 H.Wright
Doğru politika zaten budur Anadolu kulüpleri Adana Demirspor'un yaptığı gibi yaparsa ayakta kalamaz sürdürebilir yapı kuracaksın her sene 1 oyuncu satıp çevireceksin aksi halde -200, -300, -400 zarar yazar.

Üst Alt