Dark | Netflix - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Dark | Netflix

Bitirdim 2. sezonu. Guzeldi keske devami gelse cabuk.

Simdi ne izleyim @Ozan Puki

Ben daha bitirmedim o yüzden yeni dizi araştırma fırsatım olmadı usta. Black Mirror ve Stranger Thinks'e de bakabilirsin netflix'den, Yine üçer bölümlü sezonlardan oluşan Sherlock var. Ama bence Dark ayarı bir şey bulmak zor, Dizi övmem ben kolay kolay ancak bu çok özeldi.

edit : Westworld 3.sezon geliyormuş izlemediysen şimdi başlamanın tam zamanı olabilir.

Ben daha bitirmedim o yüzden yeni dizi araştırma fırsatım olmadı usta. Black Mirror ve Stranger Thinks'e de bakabilirsin netflix'den, Yine üçer bölümlü sezonlardan oluşan Sherlock var. Ama bence Dark ayarı bir şey bulmak zor, Dizi övmem ben kolay kolay ancak bu çok özeldi.

edit : Westworld 3.sezon geliyormuş izlemediysen şimdi başlamanın tam zamanı olabilir.
Tamam bir arastirim o vakit Westworld nasilmis.

bitirdim ,
açıkçası charlotte 'in annesi baya şoke ediciydi , nasıl bir kurgu ve kısır döngü var insan hayret ediyor.

martha'nın ölümünün nasıl olduğunugördük bu da aslında jonas'ın nasıl adam'a dönüştüğünü bize gösterdi.

anladığım kadarıyla geçmişe ve geleceğe yolculuk esnasında her seferinde bir döngü başlıyor ve bu esnada karakterler kendi kaderlerini tekrar çizme şansına erişiyorlar ama bu öyle bir döngü ki , aslında her yolculuk değiştirmeye çalıştıkları kaderin bir tetikleyicisi oluyor.Yani hiç yolculuk etmeseler aslında mevcut kötü talihleri asla vuku bulmayacak.zorladıkça daha da beter duruma düşüyorlar.

bununla birlikte diziye alternatif-paralel evren'in de dahil olması bu döngüyü kırarak karakterlerin kaderlerini baştan çizmesine olanak sağlayacak mı göreceğiz.alternatif martha jonas'ı adam'a dönüşmekten kurtarabilecek mi bu sanırım 4.sezon'un kurgusu olacak.4.sezon'da iki grubun iyice ayrışması ve savaşını izleriz diye düşünüyorum.Ayrıca ulrich de kurtulabilecek mi , neden eşinin geçmişe yolculuk etmek için bu kadar uğraştığını ve kurguda nasıl bir yer alacağını göreceğiz.Belki de hannah ile karşılaşacak ve ikili müthiş bir mücadeleye girecekler.

diziyi anlamayanlar ve kötüleyenler olmuş , açıkçası elinde telefon izleyen bir güruh olduğunu düşünüyorum.

Koskoca santral müdürünün oğlu bekçilik yapıyor. Adamlarda torpil diye bir şey yok. Türkiye'de olsa müdürün oğlu hangi mevkilere gelirdi kim bilir.

Üst Alt