Daum: "Galatasaray'ı şampiyon yaparım" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Daum: "Galatasaray'ı şampiyon yaparım"

Yeniden Türkiye'ye dönmesi gündemde olan Daum'dan "Aslan" gibi mesaj.

Beşiktaş ve Fenerbahçe ile şampiyonluk yaşayan Daum, aynı başarıyı Galatasaray'da da gerçekleştirip, Mustafa Denizli'nin unvanına sahip olmaktan mutluluk duyacağını bildirdi.

İşte Daum'un olay sözleri: "Mustafa Denizli 3 takımı birden şampiyon yaptığı için gösterdi ki, bu başarılabilir. Tabi ki ben de böyle bir hedefe ulaşmak isterim. Eğer böyle bir şans bulursam neden olmasın. Benim her zaman kalbim Türkiye’den yana. Ben Bursaspor’a da seve seve gittim. Tabi Bursa da şampiyonluk zor olduğunu bilsem bile yine de mutluydum. Galatasaray Avrupa’da çok bilinen bir kulüp. Orada bulunmayı kim istemez. Beşiktaş ailecek bir kulüp Fenerbahçe çok profesyonel bir kulüp ve Galatasaray'da büyük kulüplerden bir tanesi. Bu her teknik direktör içinde geçerlidir. Nerede olduğu fark etmiyor. Galatasaray ile şampiyonluk yaşamayı her teknik adama sorabilirsiniz hepsi 'Evet' diyecektir.

Akşam

hadi ins

9675753-billedserie-nytrsaften-20142015-bm.jpg

daumlu fenerin ilk dakikalardaki presi ve duran toplardaki etkisi çok efektif idi

tabi o zamanki süper lig şartları bugüne göre farklı idi zannımca

Azizbahçe için "Çok profesyonel bir kulüp" cümlesini kurabilen adamdan bize hayır gelmez. Eskiden iyi hoca olabilir lakin belli ki koko çekmekten beyin ölümü gerçekleşmiş. Uzak olsun.

Irkci ve budamaci teknik direktörden sonra zaten ancak kokainci yakisir.

Gel anam sen de gel kulübün agzina et ve git.

Hamzadan sonra gelse belki ama şu dakikadan sonra ne ona ne de dursun gibi bir herif bize yakışmaz. Otelinde çalıştırabilir

Üst Alt