David Hawkins Resmen Galatasaray MP'da


5aeaeUntitled.jpg
Ön sözleşme imzalanan David Hawkins için süre yarın doluyor. Sarı-Kırmızılılar’ın bugün Beşiktaş’la anlaşıp tecrübeli oyuncunun bonservisini alması bekleniyor.Haberin Devamı GSC Portal'da
 
Cevap: Hawkins'de Sona DoğruMelo 1, Hawkins 2. Allah 3'den korusun. Ve işin acı tarafı ikiside çook önem arz ediyor
 
Cevap: Hawkins'de Sona DoğruBu sene neden herşey böyle yavaş işliyor arkadaş. Bir transfer 3 ay peşinde koşmadan yapılamıyor..
 
Cevap: Hawkins'de Sona DoğruAğustos ayında,hem de ayın ortalarına bile gelmedik daha ,neredeyse tüm transferler bitecek, yavaş olduğumuzu hiç düşünmüyorum.
 
Cevap: Hawkins'de Sona Doğrufenerin vazgeçtiği bir oyuncunun bize gelmesini çokta istemem..şimdi gidipte adama astronomik bir ücret teklif etmeyelim..
 
Cevap: Hawkins'te Sona DoğruŞampiyonluk hedefliyorsak kesinlikle alacaksın Hawkinsiii o kadar.Bu oyuncu kaçmamalı ki yarına kadar imzalarız gibi.
 
Cevap: Hawkins'de Sona Doğrufenerin vazgeçtiği bir oyuncunun bize gelmesini çokta istemem..şimdi gidipte adama astronomik bir ücret teklif etmeyelim..

Bu kadar basit düşünmeyin bence.fener hawkins pahalı diye vazgeçti.Zaten bu sene Bjk ile fener para konusunda sıkıntılılar.Hawkins bana göre Avrupada her takımda oynayabilecek kapasitede bir oyuncudur.
 
Cevap: Hawkins'de Sona DoğruBu kadar basit düşünmeyin bence.fener hawkins pahalı diye vazgeçti.Zaten bu sene Bjk ile fener para konusunda sıkıntılılar.Hawkins bana göre Avrupada her takımda oynayabilecek kapasitede bir oyuncudur.nerden çıkardın bunu şimdi?bogdanoviç takımda kaldığı için fener hawkinsi almadı yoksa hawkinsin ilk tercihi fenerdi EL'de oldukları için
 
Cevap: Hawkins'te Sona DoğruHawkins melo cok önemli adamlar futbol ve basketbol takımlarımız için. Bu 2 oyuncunun transferi cok şeyi belirleyecektir sezon içinde. Bakalım napıcaz.
 
Re: Hawkins'te Sona DoğruIndirim beklemek hayalcilik. Sözlesmede ne yaziyorsa onu yerine getireceksin. Baska care yok. Bjk niye indirim yapsin?
 
Cevap: Hawkins'de Sona DoğruBu kadar basit düşünmeyin bence.fener hawkins pahalı diye vazgeçti.Zaten bu sene Bjk ile fener para konusunda sıkıntılılar.Hawkins bana göre Avrupada her takımda oynayabilecek kapasitede bir oyuncudur.

Bjk'yi anladık da f5 nasıl oluyor da para yönünden sıkıntılı onu anlamadım ?Adamlar Bo-Sato-batiste'i aldılar bu nasıl parasızlık
 
Üst Alt