David Ospina ve Salvatore Sirigu | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

David Ospina ve Salvatore Sirigu

Her ikisi de çok kaliteli kaleci olmalarına rağmen, kariyerinin belki de en verimli yıllarını yedek kulübesinde bekleyerek geçiriyor. Özellikle Casillas'tan sonra kalesi güven vermeyen Real Madrid'in kalesini bu iki kaleciden birinin layıkıyla koruyabileceğini düşünüyorum.

Keylor Navas bunlarin ikisinden de cok cok daha iyi bir kaleci.

David Ospina ve Salvatore Sirigu bence elit takimlarda kalecilik yapacak kaliteye sahip degiller.

Real Madrid'i örnek olarak gösterdim sadece. İlla Madrid'e gitsinler demiyorum ama ikisi de iyi kaleci bence. Yedek kalmayı haketmiyorlar. Ayrıca Navas'ın özellikle Ospina'dan daha iyi olduğunu düşünmüyorum. Sirigu'dan iyi olduğu da tartışılır.

günün 2. fail başlıgı

:005: :005: :005: :005: :005: :005: :005: :005: :005: :005: :005: :005: :005: :005: :005: :005: :005: :005: :005: :005: :005: :005: :005: :005: :005: :005: :005: :005: :005: :005:

Sirigu tam 4 sezon PSG'de 1. kaleci olarak görev yaptı. PSG elit takım değil mi? :)
Ilk baslarda degildi, sonradan daha da guclendiler. Elit derken Real Barca Bayern gibi takimlar demek istedim :)

Ama gercekten Navas bunlardan cok daha iyi bir kaleci, Sirigu fena bir kaleci degildi ama Ospina da buyuk kaleci diyecek bir ozellik yok. Olsa zaten yillardir yedek kaleci olarak takilmazdi Arsenal de. Kimsede almiyor.

Sakatlık sonrası düşüşe geçti ama geçen yıl Madrid'in en iyi üç isminden biriydi.
Sirigu, Ospina gibi kalecileri Muslera ile kıyaslamak daha doğru olur.

Ilk baslarda degildi, sonradan daha da guclendiler. Elit derken Real Barca Bayern gibi takimlar demek istedim :)

Ama gercekten Navas bunlardan cok daha iyi bir kaleci, Sirigu fena bir kaleci degildi ama Ospina da buyuk kaleci diyecek bir ozellik yok. Olsa zaten yillardir yedek kaleci olarak takilmazdi Arsenal de. Kimsede almiyor.

Görüşüne saygı duyuyorum. Ben izlerken hep kötü gününe mi denk geliyor, bilemiyorum ama ne zaman Real Madrid maçını izlesem Navas'ın vasat performansına tanıklık ediyorum.

Görüşüne saygı duyuyorum. Ben izlerken hep kötü gününe mi denk geliyor, bilemiyorum ama ne zaman Real Madrid maçını izlesem Navas'ın vasat performansına tanıklık ediyorum.
Su konuda sana katilabilirim, bu sezon gecen sezon kadar iyi degil o da sakatlik gecirmesine bagliyorum. Gecen sezon ama Real in en iyi oyuncularin basinda gelirdi, cogu macta adeta devlesti ve cok sayida mac kazandirdi Real adina.

Su konuda sana katilabilirim, bu sezon gecen sezon kadar iyi degil o da sakatlik gecirmesine bagliyorum. Gecen sezon ama Real in en iyi oyuncularin basinda gelirdi, cogu macta adeta devlesti ve cok sayida mac kazandirdi Real adina.

Olabilir. Ama böyle devam ederse Real Madrid'in kaleci ihtiyacı doğabilir konusundan hemfikiriz o zaman. :) Zaten David de Gea'yı son anda elden kaçırmışlardı.

Üst Alt