# David Ospina


Kolombiya futbolunun yeni Mondragon'u olarak gösterilen David Ospina, Galatasaray Başkan adayı Ünal Aysal'ın hedefleri arasında yer alıyorSpor Toto Süper Lig'de kötü bir sezon geçiren ve 14. sırada bulunan Galatasaray'ın en büyük sorunlarından biri olarak kaleci konusunu gören Başkan adayı Ünal Aysal, bu konuda da çalışmalarına başladı.Aysal, Takvim'in verdiği habere göre Kolombiya futbolunda 'Yeni Mondragon' olarak lanse edilen David Ospina'yı takıma getirerek uzun yıllar takımın bu konuda sıkıntıyı çözmesini sağlayacak.Bu sezon Ligue 1'de Nice formasını 27 kez giyen genç file bekçisi, Kolombiya Milli Takımı'nda da 17 kez görev yaptı. Ospina'nın adı Lille ve Bordeaux ile de anılıyor[video=youtube;fCvcrDGrLJI]https://www.youtube.com/watch?v=fCvcrDGrLJI[/video]
 
Cevap: # David OspinaBu adam çok iyi kaleci.Ligue 1'in düzenli takipçileri bilirler zaten ama gelmesi ne kadar mümkün bilinmez.
 
Cevap: # David OspinaBu adam çok iyi kaleci.Ligue 1'in düzenli takipçileri bilirler zaten ama gelmesi ne kadar mümkün bilinmez.İşte Merih hocam tam bu nokta Taner Yıldız (kendimden bahsediyorum)'ın devreye girmesi gerekiyor.Zira Fransa Ligi'ni benim kadar takip eden kimse yoktur forumda.Ünal başkan ile yarım saat görüşeyim, kulübü br senede dar boğazdan çıkaracak oyuncuları aldırırım.:)
 
Cevap: # David OspinaZapata gitmeli. Hiç güven vermiyor. David Ospina'yı tanımıyorum ama kim gelirse gelsin uzun yıllar tutunabilmeli. Kaleci değiştirmekten helak olduk.
 
Cevap: # David OspinaTaş gibi kaleci.Zapata gibi kolombiya milli takımına seçilemeyen birinden aynı ülkenin 1. kalecisine terfi etmek müthiş olur.

[video=youtube;38flflS-cI4]https://www.youtube.com/watch?v=38flflS-cI4[/video]

[video=youtube;fCvcrDGrLJI]https://www.youtube.com/watch?v=fCvcrDGrLJI[/video]
 
Üst Alt