david rivers-rashard griffith ikilisi | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

david rivers-rashard griffith ikilisi

tofaş'ın efsane ikilisidir. efes, ülker ve tofaş'ın kıyasıya kapıştığı yıllarda oyun kurucu rivers ve pota altındaki dev rashard griffith tofaş'ın ligde sanırım iki sene üstüste şampiyon olmasını sağlamışlardır. mehmet okur da onlara eşlik etmiştir.

tofaş'ın efsane ikilisidir. efes, ülker ve tofaş'ın kıyasıya kapıştığı yıllarda oyun kurucu rivers ve pota altındaki dev rashard griffith tofaş'ın ligde sanırım iki sene üstüste şampiyon olmasını sağlamışlardır. mehmet okur da onlara eşlik etmiştir.

Slaven Rimac ve Alper Yılmaz'ı atlamak olmaz. Onlar da net katkı vermiştir :D Bak şimdi aklıma geldi. Şemsettin Baş ve Murat Konuk'ta o kadroda idi :D Ne yaman çelişkiymiş :D Serkan Erdoğan'da o dönem Mehmet gibi genç yıldız statüsünde idi. Şaka maka sağlam takımdı, vurduğunu deviriyordu.

Slaven Rimac ve Alper Yılmaz'ı atlamak olmaz. Onlar da net katkı vermiştir :D Bak şimdi aklıma geldi. Şemsettin Baş ve Murat Konuk'ta o kadroda idi :D Ne yaman çelişkiymiş :D Serkan Erdoğan'da o dönem Mehmet gibi genç yıldız statüsünde idi. Şaka maka sağlam takımdı, vurduğunu deviriyordu.

Valla abi Rimac'ı unutmuştum sen deyince hatırladım da Alper Yılmaz'la Şemsettin Baş'a haksızlık etmişim. :D Kelepçe Alper efsane savunmacıydı. Demek o takımda Serkan da vardı. Çok iyi kadroymuş yahu, ben tabi çok net hatırlayamıyorum... :)

Türkiye'nin gelmiş geçmiş en iyi kadrosuna sahip takımıydı o Tofaş.Rivers-Serkan-Griffith-Rimac-Murat Konuk-Şemsettin Baş-Mehmet Okur-Asım Pars-Alper Yılmaz-Cüneyt Erden.Bu kadar her parçası sağlam olan bi takım daha yoktur heralde lig tarihinde.D.Rivers gibi Avrupa'nın en değerli guardlarından birini Tofaş'a getirmek gerçekten büyük işti o dönem için.Hele final serisinde uzatmalara giden ve şampiyonluğu getiren maçta muazzam oynamıştı.

onları izleyebilmek için liseden az kaçmamıştık
ama şimdi kimse geçmiyor salonun önünden
gerçi ben lisedeyken rivers yoktu griffith ve rogers için gidiyoduk
ama bana tofaşı tattıran pete willamstır

Üst Alt