D'Avila: "Elneny, Galatasaray'da oynamayı istiyor" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

D'Avila: "Elneny, Galatasaray'da oynamayı istiyor"

Elneny'nin menajerinden Galatasaray açıklaması​

Devre arasında kadrosunu bir ön liberoyla güçlendirmek isteyen Galatasaray'a, Mohamed Elneny'den müjde var... Mısırlı futbolcunun menajeri D'Avila, "Galatasaray, Elneny için güzel bir fırsat, o yüzden Galatasaray'da oynamayı istiyor" dedi.​

Defansif orta sahaya takviye planı doğrultusunda birçok isimle görüşen Galatasaray 'ın gündemindeki adaylardan biri de Mohamed Elneny. Ülkemizde daha önce Beşiktaş forması da giyen 29 yaşındaki Mısırlı futbolcunun, kulübü Arsenal ile olan sözleşmesi sezon sonunda bitiyor. Bu sezon Premier Lig'de sadece 7 dakika şans bulabilen ve Ocak ayında Arsenal'den ayrılmak isteyen Elneny ile bir çok kulübün ilgilendiği ancak Cim Bom'un 1 adım önde olduğu ortaya çıktı.
Galatasaray'la son yıllarda çok sayıda Transfer alışverişinde bulunan Elneny'nin menajeri D'Avila, Radyospor'a yaptığı açıklamada, "Galatasaray çok büyük bir kulüp. Avrupa'da da çok iyi gidiyorlar. Elneny için güzel bir fırsat, o yüzden Galatasaray'da oynamayı istiyor" dedi.

'Elneny Türkiye'ye gelmek istiyor...'
Sarı-Kırmızılı kulüple her hafta görüştüğünü belirten D'Avila,"Zaten iyi ilişkilerimiz var. Birden fazla oyuncu için görüşüyorum. Elneny'nin sözleşmesi sezon sonunda bitiyor. Galatasaray'ın, Arsenal ile masaya oturması lazım. Ocak ayında avantajlı bir transfer olabilir. Elbetteki Elneny de Türkiye'ye gelmek istiyor. Türkiye'deki tek seçenek Galatasaray mı, bu soruya yanıt veremem ama Galatasaray'ın ilgisi olması, oyuncunun da Türkiye'yi iyi tanıyor olması bir avantaj" ifadelerini kullandı.

618ca78b86b245195cd7f00c.jpg

Bu menajer de cengiz dönemin de futbol şube yöneticisi gibi takiliyordu, yeni yönetim gelince is bulamayinca oyuncularini bize cakmaya çalışıyor. Para musluğu kesilince her yere röportaj vermeye başladı.

1.5m euroya senelik gelsin
Hadi 2 m olsun, en fazla 2+1 yıl şeklinde ama. Beğenmiyorsan, yallah başka kapıya ya ihvan!..Ki Gedson gelecekse ve yine de 6 numara oynayacak biri alınacaksa Okay tercihimde bir değişiklik yok; formda olduğu halde Cica yerine Taylan, Morutan yerine formsuz da olsa BAY oynasın istemediğimiz için böyle...

Transfer politikamiza uygun bir oyuncu degil

Yanlis hatirlamiyorsam bjk da oynarken 2.5 milyon euro kazaniyordu

Sezon sonunda Feghouli,Babel ve falcao’nun tazminat’i eksiliyor

Tekrar yüksek ücret alan oyunculara yönelmek Yanlis olur,o bölgeye transfer yapilir Ama yaz aylarinda oldugu gibi maas butcesi dusuk tutulur

Transfer politikamiza uygun bir oyuncu degil

Yanlis hatirlamiyorsam bjk da oynarken 2.5 milyon euro kazaniyordu

Sezon sonunda Feghouli,Babel ve falcao’nun tazminat’i eksiliyor

Tekrar yüksek ücret alan oyunculara yönelmek Yanlis olur,o bölgeye transfer yapilir Ama yaz aylarinda oldugu gibi maas butcesi dusuk tutulur
1.5

Yok gelmesin 29 yaşında adamı napcaz biz 1+1 opsiyonlu geliyorsa gelsin yoksa yallah bizim daha sol beke genç bir adam almamız lazım hatta

Kesinlikle tecrubeli oyunculara ihtiyac var heleki premier lig temposu yapmis adamlara el neny ara transferde alinacak en iyi oyunculardan biri gedson birde kaan ayhani cekersek turk sinirindan da kurtuluruz

Kariyerinin son yüksek maaşlı kontratını kapma yaşında olan bir herif.

Ben hiç istemiyorum bunu. Yüksek maaşlı adamlardan uzak durmalıyız artık.

Üst Alt