Tier 1 - Davinson Sánchez ile 3+1 Yıllığına Anlaşma Sağlandı İddiası - Sayfa 11 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tier 1 Davinson Sánchez ile 3+1 Yıllığına Anlaşma Sağlandı İddiası

Öyle falan değil. Kafaya oynayan takımlarda 3 tane iyi stoper olur.
Olur da ikisi oynar diğeri yedektir.Zaten başarıyı da o getirir fener geçen sene salzai gustavo Serdar gustavo Samet szalai sürekli değiştirdi sonucunda başarısız oldu.İyi uyum sağlamış stoper ikilisi değiştirilmez uche högh thomas song edu lugano ujfaluji Semih vs vs gibi.Yani daha iyisini alabilirsin ama uyumu sağlayamayabilirsin.Sen nelson ve abdulu oynatırım ve sanchezi alıp yedek bekleticeksen tamam.Nelson ya da abdulun sakatlığını kart cezasını bekleyecekse tamam.Ama bunun için pahalı ve isimli bir transfer .Daha farklı profil olmalıydı inşallah nelson gitmemiştir gerçi Avrupa geçti ama

————————Muslera———————
———-Nelsson—-Sanchez—-Apo———
Boey———Torreira——Transfer——Angel
———-Ziyech——-Icardi——-Kerem——

böyle mi olacak?

Nelsson gitmediği müddetçe yapılan stoper transferleri lüks ve gereksiz olur. Yine de bize hayırlı olsun demek düşer. Transferi olduysa da çöp vs diyerek oyuncuyu aşağılamayın. Yakışmıyor.

Kim alınmalı maldini mi. Ben adam iyi demiyorum her adama bu muhabbet neden
Defansa adam alacaksan, aldığın adam Nelsson'dan iyi olmalı. Nelsson'un bir tık kötüsünü almanın manası ne? Alacaksan git daha iyisini al. Daha iyisini alamıyorsan hiç alma.

Tottenham'a şimdi desen ki "Ver Davinson'u, al Nelsson'u" adamlar göbek atmaya başlarlar.

Nelson gitmiş olsa anlarım tamam derim şu anda bence yanlış transfer. Kimi yedek bırakacağız Nelsonumu şu yabancı kuralı da Abdulümü. Bunu yerine ikinci orta sahayı tercih ederdim.

Üst Alt