GSC Haber - Davinson Sánchez: "Old Trafford'da üç puan istiyoruz" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Davinson Sánchez: "Old Trafford'da üç puan istiyoruz"

1696102350522.png

Davinson Sanchez, Trendyol Süper Lig’de aldığımız 2-1’lik MKE Ankaragücü galibiyeti ardından yayıncı kuruluşa maçı değerlendirdi.

Kolombiyalı stoperin maç sonu değerlendirmeleri şu şekilde:

“Mutluyum. Birçok maç yapıyoruz. Her birini kazanmak bizi mutlu ediyoruz. Hızlı oyuncuları olan bir takıma karşı oynayacağımızı biliyorduk. Oyun içinde bunu kullanacaklarını öngörmeliydik. İlk yarıda çok şans bulduk. Topu içeriye sokamadık. Sonrasında çok daha iyi bir oyun sergiledik. İstediğimiz yerde uzağız ama her maç kendimizi geliştirerek ilerleyeceğimize inanıyorum.”

“OLD TRAFFORD’DA ÜÇ PUAN İSTİYORUZ”

“Kafa toplarıyla gol atmaya çalışıyorum. Bu konunda kendime inanıyorum. Goller ileride gelecektir. Düellolar günümüz futbolunda önemli. O bölgede dominant karakter sen oluyorsun. Rakibi de kızdırarak oyundan düşmesini sağlıyorsun. Bugünkü oyunda benim yaptığım şeyler önemli geliyor. Ben de bunlara odaklanmayı seviyorum.”

“Çok önemli dünyaca ünlü bir takım. Bireysel olarak çok önemli oyuncuları var. Takım olarak kazanmak için her zaman beraber çalışıyorlar. Old Trafford ünlü bir stat. Orada farklı bir oyun ortaya koyacağız. Üç puan istiyoruz. Rakibe de saygımız sonsuz. Elimizden gelen her şeyi yaparak puan kazanıp Şampiyonlar Ligi’nde ilerlemeye çalışacağız.”

Üst Alt