GSC Haber - Davinson Sánchez Transferinin Maliyeti Açıklandı - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Davinson Sánchez Transferinin Maliyeti Açıklandı

Hayırlı olsun ama maliyet fazla...

Nelsson da kaldığına göre, ilgilenildiği söylenen ve sonra Celtic' e giden Nawrocki profilinde birini denemek daha iyi olurdu diye düşünüyorum. Şu durumda bile potansiyeli yüksek genç oyuncuyla ilgilenilmiyorsa, hiç öyle bir niyetin olmadığı anlaşılıyor. Scout ekibinin tırt olduğunu düşünmekle birlikte, esas itibariyle yönetimin öyle bir inisiyatif kullanmak istemediğini zannediyorum...

bu adam mı oynayacak nelsson mu? bu oynayacaksa nelsson yedek kalacaksa bonservisi düşer iyice nelssonun. yok nelsson oynarsa yedeğim benim 3 katım alıyor bu nasıl iş der ki haklı olarak nolacak bu iş biri açıklasın yoksa 3lü savunma oynayacağız?

Bu maas bu sekilde geldiyse Ndombele'yi dusunmek bile istemiyorum. Adam Tottenham'da net 5 milyon euro aliyordu. Son gune transferi birakirsan olacagi bu.

Hesapta kar edecektik.

Bu maas bu sekilde geldiyse Ndombele'yi dusunmek bile istemiyorum. Adam Tottenham'da net 5 milyon euro aliyordu. Son gune transferi birakirsan olacagi bu.

Hesapta kar edecektik.
Kendin söylüyorsun net yıllık 5-5.5 aliyordu. Ondan az almaz ama haberlere göre maaşının bir kısmını Tottenham ödeyecekmiş

Üst Alt