GSC Haber - Davinson Sánchez Transferinin Maliyeti Açıklandı - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Davinson Sánchez Transferinin Maliyeti Açıklandı

Stoper için çok yüksek maliyetler bunlar bizim için. Bu maliyete yedek mi olacak şimdi ilk 11 oynasa orta saha ve hücum hattını oluşturmak çok zor olacak.

Bu adama bu paraları veren yöneticiler tam bir akıl tutulması yaşamış ne diyeyim, hiç mi futbol takip edilmiyor bu kadar düşüşte adama ne bu para.

SNE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

bizim için fazla gözükebilir
yalnız Sanchez 3 kuruşluk adam değil onu da göz önünde bulundurmak lazım,

ihtiyaç var/yok kısmına gelince de Nelsson’un ocak ayında yolcu olacağını düşünüyorum, kış transfer döneminde hunharca orda burda stoper arayacağımıza şimdiden kadroya katıp değerlendirmek, mantıklı.

maaşına da yorum yapamayacağım, orda da bu paraları kzanıyormuş zaten, 2 verip getiremezdin..

Maaş biraz tuzlu bir de elinde Nelsson varken bu maşı verip yedek bekletmek sorun çıkarabilir.

Sanırım 3'lüye dönüyoruz. Okan Hoca zaten eldeki malzeme ile yine en iyi oyunu bulması gerekiyor.

Geçen seneki kadro yapısı ile bu seneki kadro yapısı birbirinden çok farklı.

Normalde 3'lü sistemlerden nefret ederim ama kadro buna uygun duruyor bakalım bizi ne bekliyor?

Valla oyuncunun kalitesinden bağımsız söylüyorum, çok ama çok ağır şartlarda yapılmış bir transfer. Takımın en oturaklı ve stabil bölgesine, yabancı sınırı da ortadayken senelik 3 milyon euro'luk bu lüksü kim niye talep etti? Nelsson satılmış olsaydı bile bana göre şu anlaşma şartlarıyla oldukça lükse kaçılmış.

SM-S911B cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Kaliteli stopere bu maaş normaldir. Abartmayalım. Adamlar 1-2 milyon euro için gelmez. Ve kusura bakmayın da, adam Apo’dan daha komple defans oyuncusu.

Scout transferlere alıştık (Marcao, Nelson). Uygun maliyete.

Valla oyuncunun kalitesinden bağımsız söylüyorum, çok ama çok ağır şartlarda yapılmış bir transfer. Takımın en oturaklı ve stabil bölgesine, yabancı sınırı da ortadayken senelik 3 milyon euro'luk bu lüksü kim niye talep etti? Nelsson satılmış olsaydı bile bana göre şu anlaşma şartlarıyla oldukça lükse kaçılmış.

SM-S911B cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Bölge şu an stabil. Nelson gitti, sakatlandı, naapcaz? Emin Apo mu olcak.
Ve ön eleme maçlarında gördük stabili.

Üst Alt