DC Φ Marvel - Genel Tartışma Başlığı | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

DC Φ Marvel - Genel Tartışma Başlığı

Dc ye daha yakınım lakin marwel de eğlenceli itiraf edelim.
ama beni şu güne kadar en çok etkileyen çizgiroman bir antisuperkahraman olan SPAWN dır filmi bi boka benzemesede hikayesi ve korkunç peleriniyle hep hafızamda yer alacak...

DC'den Batman, Superman, Flash dışında, hadi Green Arrow'u da sayarsak öyle pek bayrak adamları yok. Marvel'in önde olmasının sebebi en ezik karakterlerin bile çok iyi pazarlanması. Deadpool mesela gişe rekorları kırdı.

Son olarak, Marvel'in Civil Wars'ına Batman vs Superman'la cevap vermeleri tam bir fail oldu.

Messiyle Ronaldo gibiler ikiside bence çok güzel.
Dc bu film işlerinde geç kaldı Marvel aldı yürüdü Yazın suicide squad filan dc'den geliyor baya keyifli filmler bizleri bekliyor. :)

Dc karakterleri genel olarak bana itici geliyor Marvel karakterlerini daha çok seviyorum. Civil War'u merakla bekliyoruz tabi ki. Marvel sinematik evrenini de iyi oturttu önümüzdeki süreçte birçok film ve dizi projeleri var iyice genişletecekler. Dc yeni başladı ama sinema ve dizi evrenini ayırarak yanlış yaptı bence.

DC > Marvel şu anki kaliteli yapımlar bakımından da keza öyle.Bunda Netflix ve CW'nin de katkıları yadsınamaz.

Karakterler bakımından kapışırlar.Marveldeki 2-3 karakterin güçleri muazzam ama DC Comics bir başka. :cigara:

Üst Alt