De Jong ve Josue'nin İlk 11'e Dahil Edilmesi ve İdeal 11 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

De Jong ve Josue'nin İlk 11'e Dahil Edilmesi ve İdeal 11

19470.jpg

Galatasaray'ımızın tek kulvarda mücadele ettiği bir yılda; artık Selçuk gibi 3 sene önce futbolu bırakmış bir oyuncumuzla, ne yazık ki altın portakalımız Sneijder'in kızağa çekilmesi ve hiç beklenmeden Josue gibi bir pırpır, dinamik oyuncuyla De Jong gibi takımımıza alışırsa Melo'muzdan esintiler sunacağı kesin olan futbolcuların ilk 11'e dahil edilmesi gerekir. Ayrıca Linnes'in ve Serdar'ın da yerine oynayan afedersin Semih, Chedjou, Sabri ve Cavanda gibi futbolcuların yerine ivedilikle dahil edilmesi gerekir. Naçizane görüşlerim bunlardır. Teşekkürler efenim.

Josue konusunda katılmıyorum. Josue tipik bir anadolu yıldızı. Türkiye kupası haricinde ilk 11'de yer almamalı.

de jong yavaş yavaş ilk 11'e girebilir ama josue leş bir oyuncu. sene sonu kulübünün yollarını tutar. linnes, sabri, cavanda'nın al birini vur ötekine. cavanda için ayrı bir parantez açarsak savruk falan ama yeni sakatlıktan çıktı. biraz daha zaman tanınabileceğini düşünüyorum, belki ts'ye ilk geldiği zamanki haline dönebilir

Poldiyi josuenin yerine koyup. Josuenin yerine de yasini oynatmayı tercih ederim. Brumayla kanatlarda takılsınlar.

Kendinizi Selcuk De Jong degisikligine sartlandırmayın. Sonra hocaya saydırıyorsunuz. Tahminim Tolga kenara cekilir Jong gelince.

nasıl önemli değil hocam ya ? bjk maçında son dk kaçırdığı olmasa eminim sen de hak vereceksin ilk 11'e hemen monte edilmesi gerektiği gerçeğini
Bence 4-4-2 oynamaliyiz o yuzden dedim.Yoksa kotu topcu degil sadece fizik olarak kotu durumda fazla kiloları var eger atarsa onları fit bir josue her zaman is yapar.

LG-D802TR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Linneste berbat.Orada her şekilde Sabri oynar.Yapacak bir şey yok.Selçuk ve Sneijderin olmaması en azından maçları 11 e 11 oynamamızı sağlar.En ideal orta saha De jong, tolga, Josue gibi gözüküyor.

Ayrıca Poldi kanatta etkili olamiyor

4-4-2ye geçmek iyi olabilir

Poldi-Erenli forvet hattı, kanatlarda Yasin ve Bruma, orta saha De Jong- Tolga, defans carole hakan aziz linnes kalede muslera

Ayrıca Poldi kanatta etkili olamiyor

4-4-2ye geçmek iyi olabilir

Poldi-Erenli forvet hattı, kanatlarda Yasin ve Bruma, orta saha De Jong- Tolga, defans carole hakan aziz linnes kalede muslera

442 oynarsak Elmander gibi bir adamımız olması lazım bence ileri 2'liden biri. Eren çabalasada yardım edemez defansa, poldi zaten oyunda kayıp şut geldi mi affetmez bir oyuncu ama

Üst Alt